Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 98

Tema: Mrak tarifa

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2007
    Mobitel
    iphone 4
    Operater
    t-mobile
    Postova
    52
    Bodovi
    6.588
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.588, Nivo: 19
    Bodovi: 6.588, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vezano za blacberry opciju uz mrak tarifu pitao u t-centru i kazu da je neograniceno i surfanje uz slanje i primanje mailova

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone
    Operater
    HT
    Postova
    920
    Bodovi
    14.685
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.685, Nivo: 29
    Bodovi: 14.685, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao dabaa Pregledaj post
    vezano za blacberry opciju uz mrak tarifu pitao u t-centru i kazu da je neograniceno i surfanje uz slanje i primanje mailova
    bojim se da su te krivo informirali, BB usluga koja se dobije za 1kn tokom 24 mjeseca uz Mrak tarifu je samo za mailove, 25mb koristis za surfanje.

  3. #3
    Forum Admin Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    /root/home/
    Mobitel
    DynaTAC 8000X
    Godina
    44
    Postova
    6.913
    Bodovi
    151.800
    Nivo
    93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao dabaa Pregledaj post
    vezano za blacberry opciju uz mrak tarifu pitao u t-centru i kazu da je neograniceno i surfanje uz slanje i primanje mailova
    nazovi ponovno, javit će ti se uz malo sreće netko tko zna nešto više o tome... jer ovo definitivno ne može biti točno.

    @aurellie za promjenu tarife nije nužan raskid ugovora. kako je mrak tarifa ispod flex 150, taman negdje u rangu flex 60 na koju se tvoj tata može spustiti bez problema, možda mu dozvole isto i za mrak tarifu. to su situacije koje moraš provjeriti u t-centru

  4. #4
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Karlovac
    Mobitel
    SE W20i
    Operater
    Tele2
    Godina
    44
    Postova
    654
    Bodovi
    10.172
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.172, Nivo: 24
    Bodovi: 10.172, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nikada nisam mislio da ću to reći za neku od t-mobilovih tarifa, ali čini mi se da Mrak tarifa ima pristojne cijene koje više sliće na tele2 nego na t-mobile

  5. #5
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    BlackBerry je puno vise od e-mail uredjaja!!!

    BlackBerry sa Mrak tarifom je odlična kombinacija. Samo 48 kuna za voice, sms itd. A sto se pak tice BB instant e-mail usluge ona je za 1kn slijedecih 24mj.

    Inače, nije istina da je ta usluga stvorena samo za beskonačno primanje i slanje mailove, vec se pomocu te usluge mogu koristiti i Facebook, BB Messenger i Google talk, Yahoo messenger i brdo ostalih zanimljivih aplikacija. I to sve za 1kn slijedecih dvije godine!

    Isto tako postoji mogucnost poptuno besplatnog surfanja sa BB instant e-mail uslugom...i to pored ovog web'n'walk paketa od 25MB, sto je također dobro za t-zone browser, ali postoji i onaj drugi browser koji je for free....

    Ovo vam govorim iz prve ruke jer mi je BlackBerry posao od kojeg zivim.

  6. #6
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    3 months registered

    Datum registracije
    Dec 2002
    Lokacija
    tu,odma iza kantuna...
    Mobitel
    5800 XM & BB 8520
    Operater
    Vip.me & T-brothers
    Postova
    476
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao pito Pregledaj post
    BlackBerry sa Mrak tarifom je odlična kombinacija. Samo 48 kuna za voice, sms itd. A sto se pak tice BB instant e-mail usluge ona je za 1kn slijedecih 24mj.

    Inače, nije istina da je ta usluga stvorena samo za beskonačno primanje i slanje mailove, vec se pomocu te usluge mogu koristiti i Facebook, BB Messenger i Google talk, Yahoo messenger i brdo ostalih zanimljivih aplikacija. I to sve za 1kn slijedecih dvije godine!

    Isto tako postoji mogucnost poptuno besplatnog surfanja sa BB instant e-mail uslugom...i to pored ovog web'n'walk paketa od 25MB, sto je također dobro za t-zone browser, ali postoji i onaj drugi browser koji je for free....

    Ovo vam govorim iz prve ruke jer mi je BlackBerry posao od kojeg zivim.
    A di je taj drugi browser? Ja imam samo taj t-zone. U svakom slucaju BB uredaj i ova tarifa je odlican odabir
    ...also known as El'AnDrA...

  7. #7
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Oct 2008
    Mobitel
    D880
    Operater
    T-mobile, TELE2
    Postova
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uzeo mrak tarifu i Instant e-mail opciju, e sada ja nemam Blackberry uređaj, već Nokiu E71 sa nokia messaging push e-mail clientom. Na stranicama od t-mobile-a piše kako taj instant e-mail mogu koristiti samo BB uređaji, ali kada sam ih zvao rekli su da mogu i drugi uređaju koji podržavaju tu opciju?

    Da li to znači da mi se mailovi neće naplaćivati preko nokia messaginga? Pitao sam i u t-centru, SZK i oni se prave grbavi? Valjda imaju ugovor sa BB.

  8. #8
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2006
    Mobitel
    Lenovo P2
    Operater
    Odmori mozak
    Postova
    136
    Bodovi
    12.629
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.629, Nivo: 26
    Bodovi: 12.629, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vjerojatno je neograničeno, ali besplatno samo do 25 MB.
    A dalje plaćaš.

    Molim potvrdu o ovome.

  9. #9
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2006
    Mobitel
    Lenovo P2
    Operater
    Odmori mozak
    Postova
    136
    Bodovi
    12.629
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.629, Nivo: 26
    Bodovi: 12.629, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Negdje sam bio čitao da za one koji potpišu ugovor na dvije godine uz besplatnu godinu dana, nije moguca promijena stanja preko SMS Poruke!

    I još jedna caka!

    Ne znam da li to još uvijek vrijedi.

  10. #10
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2003
    Lokacija
    Stara Trešnjevka
    Mobitel
    Nokia 6500
    Operater
    098, 095
    Godina
    40
    Postova
    34
    Bodovi
    6.646
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.646, Nivo: 19
    Bodovi: 6.646, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    I ja od danas koristim mrak tarifu, a zanima me da li tih besplatnih 25 mb vrijedi samo za GPRS ili se moze spajati i preko UMTS?

    Pozdrav.

  11. #11
    Hardcore forumaš Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    973
    Bodovi
    16.302
    Nivo
    30
    Bodovi: 16.302, Nivo: 30
    Bodovi: 16.302, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 99,0%
    Ukupna aktivnost: 99,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao goran-zg Pregledaj post
    I ja od danas koristim mrak tarifu, a zanima me da li tih besplatnih 25 mb vrijedi samo za GPRS ili se moze spajati i preko UMTS?

    Pozdrav.
    Vrijede za GPRS,EDGE,UMTS i HSPA.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Tarifa 5...
    By newbie_new in forum A1
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 03-12-2007, 21:39
  2. Tarifa 60?????
    By $DjUbRe$ in forum T - Mobile
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 15-02-2005, 16:49
  3. Z 600 mrak!
    By mario_mario in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 133
    Posljednji post: 06-03-2004, 17:37
  4. T 610 stvarno mrak
    By mario_mario in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 25-06-2003, 00:28

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove