A ovako placa 300kn za Flex obitelj, valjda bi tih 100 kn bilo bolje, pa makar i 50 kn dao na "Zero" a ne ovako 1kn prema T-mobile i 2kn prema ostalim mrezama u flex obitelji! Brzo bi on kompenzirao kad bi ostale zvao po 0,49kn!![]()
A ovako placa 300kn za Flex obitelj, valjda bi tih 100 kn bilo bolje, pa makar i 50 kn dao na "Zero" a ne ovako 1kn prema T-mobile i 2kn prema ostalim mrezama u flex obitelji! Brzo bi on kompenzirao kad bi ostale zvao po 0,49kn!![]()
Bookmarks