Skroz bezveze prijedlog.Ona će mu slati poeuke a on nju zvati!!Svrha poruka je dopisivanje a ne da kad netko pošalje ovaj drugi odgovara pozivom pa onda opet ona šalje poruke...I 50 kuna za besplatne pozive u Tele 2.Možda čovjek nikog niti nema na Tele 2 a morao bi plaćati 50 kuna za jedan broj.Treba biti realan i reći da Tele 2 tu nema adekavatan paket(niti sms paket niti frend broj) i to je to.


Odgovori uz citat
Bookmarks