ali još uvijek ostaje problem poruka. ovako mi poruka ispada puno više nego na t-mobile, kad aktiviram 300 poruka za 25 kuna.

također, moja cura bi isti broj zadržala, pa ako bi onda ja dobio taj prepaid broj, da li bi mogao odabrati taj isti od moje cure da se i njoj ne promjeni?