= Citat = Izvorno postao ogy100 Pregledaj post
decki jel ima negdje objasnjen postupak stavljanja navigacije na iphone kao recimo za nokiee tj. symbian???i gdje je moguce skinuti sve sto mi treba???
hm.....malo nejasno, kakvo uputstvo bi trebalo biti.....dvoklik na ikonu od programa koji si nabavio (.ipa file), otvori se itunes koji ''ubaci'' navigaciju, klik na sinhronizaciju kad to obavi, u iphone-u klik na ikonu i furaj.........