decki jel ima negdje objasnjen postupak stavljanja navigacije na iphone kao recimo za nokiee tj. symbian???i gdje je moguce skinuti sve sto mi treba???
decki jel ima negdje objasnjen postupak stavljanja navigacije na iphone kao recimo za nokiee tj. symbian???i gdje je moguce skinuti sve sto mi treba???
Bookmarks