= Citat = Izvorno postao jasmin00 Pregledaj post
Ne znam gdje da ovo napišem,ali jel mi može neko reći da kako mogu neograniceno skinuti glazbe za mobitel?
To moze samo tako ako se predplatim za neogranicenu uporabu interneta?????
Pa mozes da biraaas)
Ako izrazito samo zbog glazbe zelis mobitel, mogu ti preporucit jedan od novijih generacija SE (generacija 3 - W 595,W 705, W995).Jer u nima postoji opcija PlayNow Plus i ako se pretplatis za mjesec dana(oko 39kn) mozes slusat kolko oces pjesama,i kad ih download-ujes mozes odredjen broj sacuvat na mobitelu.Milim da je isplativo i ja dosta razmisljam dal da se prteplatim,ali mislim da cu za koji dan uletit u jednu od T-mobile prodavnica