Pa mozes da biraaas)
Ako izrazito samo zbog glazbe zelis mobitel, mogu ti preporucit jedan od novijih generacija SE (generacija 3 - W 595,W 705, W995).Jer u nima postoji opcija PlayNow Plus i ako se pretplatis za mjesec dana(oko 39kn) mozes slusat kolko oces pjesama,i kad ih download-ujes mozes odredjen broj sacuvat na mobitelu.Milim da je isplativo i ja dosta razmisljam dal da se prteplatim,ali mislim da cu za koji dan uletit u jednu od T-mobile prodavnica



)
Odgovori uz citat
Bookmarks