Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 1024

Hybrid View

  1. #1
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Mobitel
    SE K550i, Nokia 3310
    Operater
    091, 095
    Godina
    45
    Postova
    5.339
    Bodovi
    73.835
    Nivo
    66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    G502-nema opciju nadogradnje SW preko zraka

    Evo, kupio na kraju SE G502.
    Zgodan mobitelčić, ali me plaši njegov SAR od 1.35. Prilično visoko.

    Dobro, osim toga, ne mogu pronaći nadogradnju softvera koja je u nekim SE (npr. C702) bila u prvom izborniku u mapi Settings. Sada te opcije nema.

    Drugo pitanje je vezano za otključavanje samoga uređaja. Jel moguće otključati? Ako i jest, je li moguće ukloniti odvratni logo VIP-neta koji se pojavljuje pri svakom startu/isključivanju?
    Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
    U Mobisu!

  2. #2
    MIUI HR Translator
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    153m od groblja
    Mobitel
    Mi5 Black
    Operater
    Tele jedno
    Postova
    2.248
    Bodovi
    21.764
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Moby Pregledaj post
    Drugo pitanje je vezano za otključavanje samoga uređaja. Jel moguće otključati? Ako i jest, je li moguće ukloniti odvratni logo VIP-neta koji se pojavljuje pri svakom startu/isključivanju?
    mob možeš otključati aerix-om(ja dva otključao) i napraviš debrand generic firmware-om
    Mi6 Black

  3. #3
    Pravi forumaš Postignuća:
    VeteranVeteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Opatija
    Mobitel
    Tele2fon V2
    Operater
    TELE2
    Postova
    112
    Bodovi
    10.194
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.194, Nivo: 24
    Bodovi: 10.194, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Moby Pregledaj post
    Evo, kupio na kraju SE G502.
    Zgodan mobitelčić, ali me plaši njegov SAR od 1.35. Prilično visoko.

    Dobro, osim toga, ne mogu pronaći nadogradnju softvera koja je u nekim SE (npr. C702) bila u prvom izborniku u mapi Settings. Sada te opcije nema.

    Drugo pitanje je vezano za otključavanje samoga uređaja. Jel moguće otključati? Ako i jest, je li moguće ukloniti odvratni logo VIP-neta koji se pojavljuje pri svakom startu/isključivanju?
    Kako ne vidis nadogradnju softvera? Meni je u Podešenja > Općenito. Mozda ja vidim jer imam noviji softver.

    Za otkljucavanje pogledaj ovdje:
    http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=62612

    Za micanje svih Vip-ovih sra*a najbolje i najlakse ti je da instaliras najnoviji softver. Za to pogledaj ovdje:
    http://cafe.mobil.hr/showpost.php?p=...&postcount=686

    Samo sto umijesto ove prve 2 datoteke skini ovu jednu:
    http://www.megaupload.com/?d=JPZQ2PW4


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Samsung Flashing/Modding/Patching-info/Programi
    By Alienware in forum Samsung
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 02-03-2012, 13:01
  2. FONTOVI s HR znakovima za DB2020, DB3150 i novije platforme
    By seamonkeydead in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 72
    Posljednji post: 31-07-2010, 22:55

Tags for this Thread

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove