postovi prebaceni iz 3200/3210 teme u ovu, jer je C902 3150
iPhone 5s 16 GB
Kao prvo, nisam "baljezgao" (kako ti to kazes) u temama u kojima je izricito bezbroj puta jasno i glasno receno da to NIJE DOPUSTENO (kao sto je ta tema za zahtjeve).
Kao drugo, ovo se inace zove komentiranje rada moderatora izvan podforuma gdje je to dopusteno, sto se inace kaznjava... Cisto da znas. Sve pise u pravilima inace.
Ne znam po cemu si zakljucio da te ismijavam, samo pokusavam ovdje odrzavati sve da je uredno i pregledno, sto znaci da moram reagirati na ovakve stvari.
Ovo je inace strogo tematski forum, i jednostavno MORAS paziti kud sta postas. Inace mod mora micati postove kud spadaju, te po potrebi upozoriti (sto sam ja i ucinio).
BTW mogao si me bar osloviti pravim nickom.
No dosta sad off-topica.
Zadnji uredio ravilov : 02-11-2009 u 01:20
Imam trajno patchan G502 vec oko mjesec dana, bas sam pratio taj tutorial. Izgleda zakomplicirano ali uopce nije. Sve radi stabilno i normalno, instalirao sam oko 10 patcheva, puno je bolje od jjpatchera.
I da, ako se koristi ovaj nacin, koji je jedini besplatan, morate otkljucati mobitel aerixom, a on moguce da ce vam ubaciti taj bug koji smanjuje trajanje baterije. Zasad se (ja mislim) to moze popraviti samo sa box-om)
Da li to znaci da su jako male sanse da aerix ubaci taj bug u gdfs?
Ili ovo tvoje(MASVA) sto si citao da je skoro nemoguce,znaci da ga mi patchanjem nemremo tako lako srediti?
btw:samo da provjerim.. kolko znam jos uvijek nije moguce napraviti backup gdfs-a? kao sa db2020 platformom..
osim boxa ne možemo free napraviti backup gdfs-a
ako se toliko bojiš daj 80 kn za log UU i njime pukni mob u BROWN
Mi6 Black
Sa k800 sam bez problema radio sa xs++ ali sa c702 mi se javlja greška:
21:08:21| TURN OFF PHONE!
21:08:21| Hold 'C' button on phone and connect phone NOW.
21:08:21| You have 30 seconds...
21:08:21|
21:08:28| Baseband ID: C900
21:08:28| Protocol Version: 4.1
21:08:28| Warning: IMEI name does not match GDFS name (IMEI:NULL GDFS:n/a)
21:08:28| ...using GDFS name
21:08:28|
21:08:28| Profiling SEMC phone...
21:08:28| Platform: Unknown
21:08:28| OTP CID: 0
21:08:28| EROM CID: 0
21:08:28| EROM Color: n/a
21:08:28| IMEI: n/a
21:08:28| Phone ID: n/a
21:08:28| Region: n/a
21:08:28| CDA: n/a n/a
21:08:28| Firmware Version: n/a
21:08:28| EROM: n/a
21:08:28| Ready for operation!
21:08:47| After making any changes with FSX
21:08:47| you must press the 'Shutdown' button
21:09:03| After making any changes with FSX
21:09:03| you must press the 'Shutdown' button
21:09:06| Sorry, your phone is NOT SUPPORTED
21:09:06| Error: FSX failed.
21:09:06| FSX Shutdown!
21:09:08| Disconnected... Unplug the phone
jednostavno nemogu otvoriti fsx da pomoću njega snimam flash teme
MOLIM POMOĆ![]()
probao sam i sa A2 Uploader ali on čak ne prepoznaje mog kad ga spojim ništa samo se vrti bezveze
Zadnji uredio imaticx : 09-11-2009 u 23:13
@sasle,
C702 je DB3150 platforma, gdje pise da XS++ to podrzava?
Zaboravi XS++, jdflasher ili A2uploader.
E sad, zasto ti A2uploader ne radi, to ne znam...
Osim toga, ono je tema samo za flash teme/menue, ne za objasnjavanje kako se koriste. Za to postoje druge teme. Drugi put pazi kud postas.
http://topse.ru/files/file9511.html
Na ovom linku našao sam predivan destop sa ovim glupostima sa strane (sat, kalendar itd..)
Kada sam skinuo file i raspakirao ga dobio sam više fajlova di točno koji moram staviti
Znam da to negdje na forumu piše ali jednostavno nemogu nać??????
.....sory ravilov.....![]()
Hm.
Ne "negdje" nego upravo u ovoj istoj temi.
Prelistaj malo.
http://topse.ru/files/file9511.html
U ovih 30-tak stranica našao sam nešto malo..... ali nedevoljno.
Znaći kako sam rekao ima više flash slikica za destop koje se mjenjaju kada se listaju, a uostalom kad ih snimim na mob nemogu ih sve tri stavit na destop. Kako da ih spremim da se one mjenjaju?
Čak bi se i naziv pjesme trebao prikazivati dole; kako se to napravi, dali moram mjenjati layout?
MASVA prijatelju ti bi to mogao dobro opisati
....nešto malo kasnije.....
Sad sam malo prčko po mobu i skužio da od ove tri slikice (back, desk i play) treba staviti desk na zaslon onda sve radi osim sranja na ruskom
Samo mi još nije jasno zašto uz te tri slikice nalazi i file menu.ml, kaj se s njim dobije..
S kojim programom se uopće uređuju te slikice ili kak se već zovu
Thanks![]()
Zadnji uredio sasle : 11-11-2009 u 22:08
MASVA, koliko vidim napravio si update SEMCBOOT-a preko onog lika na se-nse? Da li ti sad baterija duze traje?
Proslo neko vrijeme, jel netko uspio naci neke acoustic drivere za w910?
Vidim da se spominju od W980, K850_beta_3_by_Luhcass_(loud), Mollina's Mach5 Xplood II.. tak da ih budem probao..
U principu mi treba pojacati zvucnik za razgovore..
Tak da ide i jedno pitanje, ja mogu zamijeniti samo fajl za vanjski zvucnik, a ne sve.. Ak netko opce kuzi koji fajl je za taj zvucnik?
neko vrijeme sam koristio k610@w660, i malo se vratio na w910 i ne cujem nis...a kolko cujem hrpa ljudi se zali da im je na w910 jako tih zvucnik za razgovore.
EDIT1:
dakle, moze se mijenjati dio po dio.. evo samo neki od fajlova(kako ih budem nalazio,dodavat cu ih)
handset_0_call.wbxml front speaker
farfield_play.wbxml- general sounds,music playing through loudspeaker.
farfield_ring.wbxml- ringing volume through loudspeaker,
PHF_2_play.wbxml- thi is responsible for headset( only playing music)
VHF_hce_60_ring.wbxml- vehicle hands free
napokon nasao i drivere koji pojacavaju zvuk na prednjem zvucniku!!
EDIT2:
Media centar bez letecih cestica
oduvjek sam trazio nacin kako iskljuciti ona leteca cuda u media centru, al nisam znao kako.
blacklizard je to napravio za db3210, kao i za db3150
no problem je da iako su neki mobiteli iste platforme db3150 (C902 i W910) nemaju isti archive.fxa fajl, pa sam probao sam editirati fajl sa w910.
isprobajte, vidite imali kakvih napredaka u brzini rada media centra..
radi na W910 i K850.. za ostale ne znam..
LINK
4shared
budem se jos malo igrao sa tim, ako skuzim kako poboljsati to..
Zadnji uredio Madfish : 08-12-2009 u 23:33 Razlog: dodan link na 4shared
Pozdrav, trebam pomoć hitno nakon flash-anja C902 s A2 uploaderom main ,fs i custom skunut link tu s foruma nakon palenja dođe do pleas wait kada bi trebao sve to on instalirati u sebe ali se samo restarta neće ništa!
Šta da radim??
mod oprosti ako sam falio temu!!
EDIT: evo uspio sam riješit samo mi je sad opet brandiran na T-mobile ali i to ćemo nekako!
Rješenje ako bude ko imao isti problem:
we need new flash files. c902 has new hardware revision since kw 19 /2009 (week)
we need flash file with "as" e.g.
C902_R3EA038_MAIN_GENERIC_"AS"_RED52
C902_R3EA038_MAIN_GENERIC_AS_RED52
C902_R3EA038_FS_WESTERN-EUROPE_RED52
phone flashed and all is fine
Zadnji uredio branuschi : 01-12-2009 u 13:30
Ima netko ideja? Uzeti cu sada c902, htio bih staviti flash teme i to, a bojim se
ako napravim backup, uvijek mogu vratiti sve na staro ako ista zeznem?
Da pitam, treba mi na brzinu. Hoce li se sta dogoditi telefonu ako je on Cid52 a ja ubacim firmware za cid53? Mislim vec sam to uradio i tel radi samo neznam dokle?
C510 je u pitanju. Kad otvorim A2 uploader pise Cid 52, a ja sam ubacio firmware R1ea030 red53
Zadnji uredio sale987 : 23-12-2009 u 14:25
Ma kontam reko da nije sta opasno za njega, ili da se nece gasiti sam od sebe.. Samo sam htio da se uvjerim...
Imam 2 pitanja:
1. Mogu li promijeniti na c902 flash teme s ovim postom.
2. Mobitel je kupljen u tele2, ako to napravim, gubim li garanciju? ako da, ima neki nacin da ja ako zelim vratim bez problema stari flash pa da ne gubim garanciju.
1)
Mozes,ali za uploadanje koristis a2uploader,a ona tema govori o spajanju theme i pripadajuceg swf fajla.
2)mozes ih izbrisati ako ce ti trebati garancija.
No postoji drugi problem,neki brandirani mobovi ne prihvacaju nove flash teme. Odnosno,mozes ih staviti,ali ih nece otvoriti.
Probaj i vidi.
Tele2 nije brandiran. Dobro, samo me to zanimalo
jos budem vidio onda da li budem staviohvala na brzom odgovoru
imam t650i.
orginalne theme imaju flash menije-radi sve normalno ukljucujuci i flash meni..
kad skinem s interneta flash theme+swf.. nece mi da radi. ne znam u cemu je problem?
zzzzzZ
Bookmarks