Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 33 od 40 PrvaPrva ... 23 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 801 do 825 od 1024

Hybrid View

  1. #1
    MIUI HR Translator
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    153m od groblja
    Mobitel
    Mi5 Black
    Operater
    Tele jedno
    Postova
    2.248
    Bodovi
    21.764
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mexx25 Pregledaj post
    OK kod mene je trenutno SEMCBOOT R6A016
    Dali da sad ubaci R6A018 ili vrati na R6A013
    ja imam 013
    idi na 018
    Mi6 Black

  2. #2
    Apple Moderator
    Datum registracije
    Mar 2005
    Mobitel
    iPhone 5s
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    5.162
    Bodovi
    109.480
    Nivo
    80
    Bodovi: 109.480, Nivo: 80
    Bodovi: 109.480, Nivo: 80
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    postovi prebaceni iz 3200/3210 teme u ovu, jer je C902 3150
    iPhone 5s 16 GB

  3. #3
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kao prvo, nisam "baljezgao" (kako ti to kazes) u temama u kojima je izricito bezbroj puta jasno i glasno receno da to NIJE DOPUSTENO (kao sto je ta tema za zahtjeve).
    Kao drugo, ovo se inace zove komentiranje rada moderatora izvan podforuma gdje je to dopusteno, sto se inace kaznjava... Cisto da znas. Sve pise u pravilima inace.

    Ne znam po cemu si zakljucio da te ismijavam, samo pokusavam ovdje odrzavati sve da je uredno i pregledno, sto znaci da moram reagirati na ovakve stvari.
    Ovo je inace strogo tematski forum, i jednostavno MORAS paziti kud sta postas. Inace mod mora micati postove kud spadaju, te po potrebi upozoriti (sto sam ja i ucinio).

    BTW mogao si me bar osloviti pravim nickom.

    No dosta sad off-topica.

  4. #4
    Pravi forumaš Postignuća:
    VeteranVeteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Opatija
    Mobitel
    Tele2fon V2
    Operater
    TELE2
    Postova
    112
    Bodovi
    10.194
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.194, Nivo: 24
    Bodovi: 10.194, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Imam trajno patchan G502 vec oko mjesec dana, bas sam pratio taj tutorial. Izgleda zakomplicirano ali uopce nije. Sve radi stabilno i normalno, instalirao sam oko 10 patcheva, puno je bolje od jjpatchera.
    I da, ako se koristi ovaj nacin, koji je jedini besplatan, morate otkljucati mobitel aerixom, a on moguce da ce vam ubaciti taj bug koji smanjuje trajanje baterije. Zasad se (ja mislim) to moze popraviti samo sa box-om)

  5. #5
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    zgb
    Mobitel
    K750,K610@W660,W910i,NeoV
    Operater
    vip
    Postova
    509
    Bodovi
    6.452
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao tiki Pregledaj post
    I da, ako se koristi ovaj nacin, koji je jedini besplatan, morate otkljucati mobitel aerixom, a on moguce da ce vam ubaciti taj bug koji smanjuje trajanje baterije. Zasad se (ja mislim) to moze popraviti samo sa box-om)
    = Citat = Izvorno postao MASVA Pregledaj post
    experti vele da je na A2 skoro nemoguće oštetiti gdfs(pišem što sam čitao)
    Da li to znaci da su jako male sanse da aerix ubaci taj bug u gdfs?
    Ili ovo tvoje(MASVA) sto si citao da je skoro nemoguce,znaci da ga mi patchanjem nemremo tako lako srediti?

    btw:samo da provjerim.. kolko znam jos uvijek nije moguce napraviti backup gdfs-a? kao sa db2020 platformom..

  6. #6
    MIUI HR Translator
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    153m od groblja
    Mobitel
    Mi5 Black
    Operater
    Tele jedno
    Postova
    2.248
    Bodovi
    21.764
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    osim boxa ne možemo free napraviti backup gdfs-a
    ako se toliko bojiš daj 80 kn za log UU i njime pukni mob u BROWN
    Mi6 Black

  7. #7
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    zgb
    Mobitel
    K750,K610@W660,W910i,NeoV
    Operater
    vip
    Postova
    509
    Bodovi
    6.452
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao MASVA Pregledaj post
    osim boxa ne možemo free napraviti backup gdfs-a
    ako se toliko bojiš daj 80 kn za log UU i njime pukni mob u BROWN
    nije da se bojim,i nije da je problem dati 80kn ak trebam..
    al cisto informativno pitam,da vidim kakve su opcije..
    volim prvo sve saznati,pa se onda baciti na posao

    tnx!
    i tnx na tutorialu sa slikama
    = Citat = Izvorno postao MASVA Pregledaj post
    ovdje imaš i sa slikama
    http://www.red-gsm.net/t44302/

  8. #8
    Svježe registriran Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2008
    Mobitel
    c702
    Operater
    tele2
    Godina
    43
    Postova
    6
    Bodovi
    3.898
    Nivo
    14
    Bodovi: 3.898, Nivo: 14
    Bodovi: 3.898, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sa k800 sam bez problema radio sa xs++ ali sa c702 mi se javlja greška:

    21:08:21| TURN OFF PHONE!
    21:08:21| Hold 'C' button on phone and connect phone NOW.
    21:08:21| You have 30 seconds...
    21:08:21|
    21:08:28| Baseband ID: C900
    21:08:28| Protocol Version: 4.1
    21:08:28| Warning: IMEI name does not match GDFS name (IMEI:NULL GDFS:n/a)
    21:08:28| ...using GDFS name
    21:08:28|
    21:08:28| Profiling SEMC phone...
    21:08:28| Platform: Unknown
    21:08:28| OTP CID: 0
    21:08:28| EROM CID: 0
    21:08:28| EROM Color: n/a
    21:08:28| IMEI: n/a
    21:08:28| Phone ID: n/a
    21:08:28| Region: n/a
    21:08:28| CDA: n/a n/a
    21:08:28| Firmware Version: n/a
    21:08:28| EROM: n/a
    21:08:28| Ready for operation!
    21:08:47| After making any changes with FSX
    21:08:47| you must press the 'Shutdown' button
    21:09:03| After making any changes with FSX
    21:09:03| you must press the 'Shutdown' button
    21:09:06| Sorry, your phone is NOT SUPPORTED
    21:09:06| Error: FSX failed.
    21:09:06| FSX Shutdown!
    21:09:08| Disconnected... Unplug the phone

    jednostavno nemogu otvoriti fsx da pomoću njega snimam flash teme

    MOLIM POMOĆ

    probao sam i sa A2 Uploader ali on čak ne prepoznaje mog kad ga spojim ništa samo se vrti bezveze
    Zadnji uredio imaticx : 09-11-2009 u 23:13

  9. #9
    MIUI HR Translator
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    153m od groblja
    Mobitel
    Mi5 Black
    Operater
    Tele jedno
    Postova
    2.248
    Bodovi
    21.764
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao sasle Pregledaj post
    probao sam i sa A2 Uploader ali on čak ne prepoznaje mog kad ga spojim ništa samo se vrti bezveze
    probaj spojiti držeći 2+5
    Mi6 Black

  10. #10
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @sasle,
    C702 je DB3150 platforma, gdje pise da XS++ to podrzava?
    Zaboravi XS++, jdflasher ili A2uploader.
    E sad, zasto ti A2uploader ne radi, to ne znam...

    Osim toga, ono je tema samo za flash teme/menue, ne za objasnjavanje kako se koriste. Za to postoje druge teme. Drugi put pazi kud postas.

  11. #11
    Svježe registriran Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2008
    Mobitel
    c702
    Operater
    tele2
    Godina
    43
    Postova
    6
    Bodovi
    3.898
    Nivo
    14
    Bodovi: 3.898, Nivo: 14
    Bodovi: 3.898, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    još jedan problem

    http://topse.ru/files/file9511.html

    Na ovom linku našao sam predivan destop sa ovim glupostima sa strane (sat, kalendar itd..)

    Kada sam skinuo file i raspakirao ga dobio sam više fajlova di točno koji moram staviti

    Znam da to negdje na forumu piše ali jednostavno nemogu nać??????
    .....sory ravilov.....

  12. #12
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hm.
    Ne "negdje" nego upravo u ovoj istoj temi.
    Prelistaj malo.

  13. #13
    Svježe registriran Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2008
    Mobitel
    c702
    Operater
    tele2
    Godina
    43
    Postova
    6
    Bodovi
    3.898
    Nivo
    14
    Bodovi: 3.898, Nivo: 14
    Bodovi: 3.898, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Ovaka slučaj nisam našao

    = Citat = Izvorno postao ravilov Pregledaj post
    Hm.
    Ne "negdje" nego upravo u ovoj istoj temi.
    Prelistaj malo.
    http://topse.ru/files/file9511.html

    U ovih 30-tak stranica našao sam nešto malo..... ali nedevoljno.

    Znaći kako sam rekao ima više flash slikica za destop koje se mjenjaju kada se listaju, a uostalom kad ih snimim na mob nemogu ih sve tri stavit na destop. Kako da ih spremim da se one mjenjaju?

    Čak bi se i naziv pjesme trebao prikazivati dole; kako se to napravi, dali moram mjenjati layout?

    MASVA prijatelju ti bi to mogao dobro opisati

    ....nešto malo kasnije.....
    Sad sam malo prčko po mobu i skužio da od ove tri slikice (back, desk i play) treba staviti desk na zaslon onda sve radi osim sranja na ruskom
    Samo mi još nije jasno zašto uz te tri slikice nalazi i file menu.ml, kaj se s njim dobije..
    S kojim programom se uopće uređuju te slikice ili kak se već zovu
    Thanks
    Zadnji uredio sasle : 11-11-2009 u 22:08

  14. #14
    Pravi forumaš Postignuća:
    VeteranVeteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Opatija
    Mobitel
    Tele2fon V2
    Operater
    TELE2
    Postova
    112
    Bodovi
    10.194
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.194, Nivo: 24
    Bodovi: 10.194, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    MASVA, koliko vidim napravio si update SEMCBOOT-a preko onog lika na se-nse? Da li ti sad baterija duze traje?

  15. #15
    MIUI HR Translator
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    153m od groblja
    Mobitel
    Mi5 Black
    Operater
    Tele jedno
    Postova
    2.248
    Bodovi
    21.764
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao tiki Pregledaj post
    MASVA, koliko vidim napravio si update SEMCBOOT-a preko onog lika na se-nse? Da li ti sad baterija duze traje?
    da
    sad je baterija ok
    Mi6 Black

  16. #16
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    zgb
    Mobitel
    K750,K610@W660,W910i,NeoV
    Operater
    vip
    Postova
    509
    Bodovi
    6.452
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Proslo neko vrijeme, jel netko uspio naci neke acoustic drivere za w910?
    Vidim da se spominju od W980, K850_beta_3_by_Luhcass_(loud), Mollina's Mach5 Xplood II.. tak da ih budem probao..
    U principu mi treba pojacati zvucnik za razgovore..

    Tak da ide i jedno pitanje, ja mogu zamijeniti samo fajl za vanjski zvucnik, a ne sve.. Ak netko opce kuzi koji fajl je za taj zvucnik ?

    neko vrijeme sam koristio k610@w660, i malo se vratio na w910 i ne cujem nis... a kolko cujem hrpa ljudi se zali da im je na w910 jako tih zvucnik za razgovore.

    EDIT1:
    dakle, moze se mijenjati dio po dio.. evo samo neki od fajlova(kako ih budem nalazio,dodavat cu ih)
    handset_0_call.wbxml front speaker
    farfield_play.wbxml- general sounds,music playing through loudspeaker.
    farfield_ring.wbxml- ringing volume through loudspeaker,
    PHF_2_play.wbxml- thi is responsible for headset( only playing music)
    VHF_hce_60_ring.wbxml- vehicle hands free

    napokon nasao i drivere koji pojacavaju zvuk na prednjem zvucniku!!

    EDIT2:
    Media centar bez letecih cestica
    oduvjek sam trazio nacin kako iskljuciti ona leteca cuda u media centru, al nisam znao kako.
    blacklizard je to napravio za db3210, kao i za db3150
    no problem je da iako su neki mobiteli iste platforme db3150 (C902 i W910) nemaju isti archive.fxa fajl, pa sam probao sam editirati fajl sa w910.
    isprobajte, vidite imali kakvih napredaka u brzini rada media centra..
    radi na W910 i K850.. za ostale ne znam..
    LINK
    4shared
    budem se jos malo igrao sa tim, ako skuzim kako poboljsati to..
    Zadnji uredio Madfish : 08-12-2009 u 23:33 Razlog: dodan link na 4shared

  17. #17
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    58
    Bodovi
    3.907
    Nivo
    14
    Bodovi: 3.907, Nivo: 14
    Bodovi: 3.907, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pozdrav, trebam pomoć hitno nakon flash-anja C902 s A2 uploaderom main ,fs i custom skunut link tu s foruma nakon palenja dođe do pleas wait kada bi trebao sve to on instalirati u sebe ali se samo restarta neće ništa!

    Šta da radim??

    mod oprosti ako sam falio temu!!

    EDIT: evo uspio sam riješit samo mi je sad opet brandiran na T-mobile ali i to ćemo nekako!

    Rješenje ako bude ko imao isti problem:

    we need new flash files. c902 has new hardware revision since kw 19 /2009 (week)

    we need flash file with "as" e.g.

    C902_R3EA038_MAIN_GENERIC_"AS"_RED52


    C902_R3EA038_MAIN_GENERIC_AS_RED52
    C902_R3EA038_FS_WESTERN-EUROPE_RED52

    phone flashed and all is fine
    Zadnji uredio branuschi : 01-12-2009 u 13:30

  18. #18
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Pula
    Mobitel
    SE C902, Samsung Galaxy T
    Operater
    Tele2
    Godina
    37
    Postova
    438
    Bodovi
    11.750
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.750, Nivo: 25
    Bodovi: 11.750, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ima netko ideja? Uzeti cu sada c902, htio bih staviti flash teme i to, a bojim se

    ako napravim backup, uvijek mogu vratiti sve na staro ako ista zeznem?

  19. #19
    MIUI HR Translator
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    153m od groblja
    Mobitel
    Mi5 Black
    Operater
    Tele jedno
    Postova
    2.248
    Bodovi
    21.764
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao X-Plosiv Pregledaj post
    Ima netko ideja? Uzeti cu sada c902, htio bih staviti flash teme i to, a bojim se

    ako napravim backup, uvijek mogu vratiti sve na staro ako ista zeznem?
    backup napravi a flash menu lako ubaciš/izbrišeš kad poželiš
    Mi6 Black

  20. #20
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    BiH Tuzla
    Mobitel
    SE k850
    Operater
    BHmobile
    Postova
    21
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da pitam, treba mi na brzinu. Hoce li se sta dogoditi telefonu ako je on Cid52 a ja ubacim firmware za cid53? Mislim vec sam to uradio i tel radi samo neznam dokle?
    C510 je u pitanju. Kad otvorim A2 uploader pise Cid 52, a ja sam ubacio firmware R1ea030 red53
    Zadnji uredio sale987 : 23-12-2009 u 14:25

  21. #21
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    BiH Tuzla
    Mobitel
    SE k850
    Operater
    BHmobile
    Postova
    21
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ma kontam reko da nije sta opasno za njega, ili da se nece gasiti sam od sebe.. Samo sam htio da se uvjerim...

  22. #22
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Pula
    Mobitel
    SE C902, Samsung Galaxy T
    Operater
    Tele2
    Godina
    37
    Postova
    438
    Bodovi
    11.750
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.750, Nivo: 25
    Bodovi: 11.750, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Imam 2 pitanja:

    1. Mogu li promijeniti na c902 flash teme s ovim postom.

    2. Mobitel je kupljen u tele2, ako to napravim, gubim li garanciju? ako da, ima neki nacin da ja ako zelim vratim bez problema stari flash pa da ne gubim garanciju.

  23. #23
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    zgb
    Mobitel
    K750,K610@W660,W910i,NeoV
    Operater
    vip
    Postova
    509
    Bodovi
    6.452
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao X-Plosiv Pregledaj post
    1. Mogu li promijeniti na c902 flash teme s ovim postom.

    2. Mobitel je kupljen u tele2, ako to napravim, gubim li garanciju? ako da, ima neki nacin da ja ako zelim vratim bez problema stari flash pa da ne gubim garanciju.
    1)
    Mozes,ali za uploadanje koristis a2uploader,a ona tema govori o spajanju theme i pripadajuceg swf fajla.

    2)mozes ih izbrisati ako ce ti trebati garancija.
    No postoji drugi problem,neki brandirani mobovi ne prihvacaju nove flash teme. Odnosno,mozes ih staviti,ali ih nece otvoriti.
    Probaj i vidi.

  24. #24
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Pula
    Mobitel
    SE C902, Samsung Galaxy T
    Operater
    Tele2
    Godina
    37
    Postova
    438
    Bodovi
    11.750
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.750, Nivo: 25
    Bodovi: 11.750, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tele2 nije brandiran. Dobro, samo me to zanimalo

    jos budem vidio onda da li budem stavio hvala na brzom odgovoru

  25. #25
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Your first GroupVeteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    ja sam junak iz doline,iz 3PM!
    Mobitel
    G810
    Operater
    tomato
    Godina
    83
    Postova
    277
    Bodovi
    4.961
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.961, Nivo: 16
    Bodovi: 4.961, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    imam t650i.

    orginalne theme imaju flash menije-radi sve normalno ukljucujuci i flash meni..

    kad skinem s interneta flash theme+swf.. nece mi da radi. ne znam u cemu je problem?
    zzzzzZ


 
+ Odgovori na temu
Stranica 33 od 40 PrvaPrva ... 23 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Samsung Flashing/Modding/Patching-info/Programi
    By Alienware in forum Samsung
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 02-03-2012, 13:01
  2. FONTOVI s HR znakovima za DB2020, DB3150 i novije platforme
    By seamonkeydead in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 72
    Posljednji post: 31-07-2010, 22:55

Tags for this Thread

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove