Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 271

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Mobitel
    w300i, k610i>w660i
    Operater
    vip
    Postova
    134
    Bodovi
    7.568
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.568, Nivo: 20
    Bodovi: 7.568, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo w580 je kod mene ubacio sam drugi main i fs i mob je debrandiran ali kada odaberem u jdflasheru qa2020 i spojim ga ocita mi bflash i bfs, kliknem na bflash i on mi izbaci sljedeci error ''setdirectory(setdir(setmode(doscript(run(gethell o(Iousb:getblock(time exceed))))'' i mob se upali kao za prijenos podataka.
    Jdflasher koji imam je jun 30 2008 by darmen!

  2. #2
    MIUI HR Translator
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    153m od groblja
    Mobitel
    Mi5 Black
    Operater
    Tele jedno
    Postova
    2.248
    Bodovi
    21.764
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Crash Overload Pregledaj post
    Evo w580 je kod mene ubacio sam drugi main i fs i mob je debrandiran ali kada odaberem u jdflasheru qa2020 i spojim ga ocita mi bflash i bfs, kliknem na bflash i on mi izbaci sljedeci error ''setdirectory(setdir(setmode(doscript(run(gethell o(Iousb:getblock(time exceed))))'' i mob se upali kao za prijenos podataka.
    Jdflasher koji imam je jun 30 2008 by darmen!
    ubacio si executor i pokrenuo ga,mob se ugasio
    zamijenio si qa2020(iz anycid-a) u script mapi?
    izabereš taj qa2020 i onda u bflash pa flešaš rest
    Mi6 Black


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Odgovora: 1230
    Posljednji post: 15-05-2012, 20:46
  2. K800 CID53, kako popraviti EROM?
    By deno3lj in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 13-09-2010, 00:32
  3. K800/CID53, kako staviti patch?
    By speed15262 in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 17-03-2009, 12:45
  4. w580 Cid53 slab zvuk u slusalici telefona
    By dorian_gray in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 05-02-2009, 20:51

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove