Evo w580 je kod mene ubacio sam drugi main i fs i mob je debrandiran ali kada odaberem u jdflasheru qa2020 i spojim ga ocita mi bflash i bfs, kliknem na bflash i on mi izbaci sljedeci error ''setdirectory(setdir(setmode(doscript(run(gethell o(Iousb:getblock(time exceed))))'' i mob se upali kao za prijenos podataka.
Jdflasher koji imam je jun 30 2008 by darmen!


Odgovori uz citat

Bookmarks