Nemoj mislit da je 9600 nesto drasticno bolja pogotovo kad se moze odvrnut na AGP 8x a tvoja ploca ne moze. Mislim da ti je bilo bolje ostat na 9250 jer je i ja imam... I ja sam mislio da su ti brojevi nesto bitni,al nisu... Mozda si imao 9250 koja je bila na 256MB. 9600 je koliko vidim 128...