Ja osobno na sva tri kompa ne koristim CCC,jer meni kao meni nicemu ne sluzi,samo koristim display drivers i nikad nisam imao problema,i takoder sam trenutno na 9.3. Mozda bi pomogli stariji driveri uz pravilno uklanjanje novih...
Ako si na kompu vec imao ATi software i upiknuo si drugu karticu na vec instalirane drivere,zna se desit da rezultati nisu onakvi kakvi se ocekuju...