Ja sam izbrisao stare drivere tako da ne mislim da je u tome problem. Neko vrijeme sam bio na intgriranom grafičkoj (SiS 650), ali prije ugradnje trenutne grafičke maknuo sam i njezine drivere.
Sad sam skinuo s HIS-ove stranice drivere ( zato jer je HIS Radeon 9600 Pro), probat ću s njima.




Bookmarks