= Citat = Izvorno postao Smuchac Pregledaj post
Ja osobno na sva tri kompa ne koristim CCC,jer meni kao meni nicemu ne sluzi,samo koristim display drivers i nikad nisam imao problema,i takoder sam trenutno na 9.3. Mozda bi pomogli stariji driveri uz pravilno uklanjanje novih...
Ako si na kompu vec imao ATi software i upiknuo si drugu karticu na vec instalirane drivere,zna se desit da rezultati nisu onakvi kakvi se ocekuju...
Ja sam izbrisao stare drivere tako da ne mislim da je u tome problem. Neko vrijeme sam bio na intgriranom grafičkoj (SiS 650), ali prije ugradnje trenutne grafičke maknuo sam i njezine drivere.

Sad sam skinuo s HIS-ove stranice drivere ( zato jer je HIS Radeon 9600 Pro), probat ću s njima.