dođu blackberry maps, ne naplaćuju se ali nisu baš nešto. možeš stavit google maps koji su super, ali nemaju navigaciju za u auto, ali za to staviš amaze koji to ima. i uz ta dva, blackberry mapse deinstaliraš jer ti ne trebaju
documents to go dođu, al ne znam jel samo za čitanje ili i za obrađivanje, neki vele tu na forumu da dođe samo trial verzija koja ne može editirat dokumente.. ne znam ti reć, najbolje nazovi korisničku vipa i pitaj što točno dolazi
da - to moraš uzet da bi ti beri uopće normalno radio(neki se zajebavaju bez toga, ali ćeš vidjet na forumu da imaju više muke nego koristi)
možeš surfat s berija na flat rate, syncat kontakte s npr. gmailom, kalendar s google calendarom (vjeroajtno i s office i exchange servisima, ak ih koristiš, al to ti onda u firmi trebaju znat složit, nisam izučavao kak to funkcionira), ne možeš gledat youtube i slično. znači radi samo web, RSS readeri i sve ostalo na HTTP protokolu, te dodatne sync opcije + push mail + facebook/myspace preko posebnih aplikacija (ili mobilnih stranica koje imaju) + IM (gtalk, jabber protokol, icq) + google maps i amaze koji rade preko tog blackberry flat interneta



(neki se zajebavaju bez toga, ali ćeš vidjet na forumu da imaju više muke nego koristi)
Odgovori uz citat
Bookmarks