Join Today
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 133

Threaded View

  1. #11
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialVeteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2002
    Lokacija
    vg, HR
    Mobitel
    BB-9000
    Operater
    VIPnet
    Godina
    44
    Postova
    1.060
    Bodovi
    20.359
    Nivo
    34
    Bodovi: 20.359, Nivo: 34
    Bodovi: 20.359, Nivo: 34
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao 5LO8OD4N Pregledaj post
    Planiram si kupiti Blackberry Bold 9000 u VIP-u i zanima me slijedeće;
    da li mogu na njega instalirati neki dobar gps tipa onaj garminov za mobitele jer čujem da on ima u sebi ugrađen neki gps ali se upotreba naplaćuje?
    dođu blackberry maps, ne naplaćuju se ali nisu baš nešto. možeš stavit google maps koji su super, ali nemaju navigaciju za u auto, ali za to staviš amaze koji to ima. i uz ta dva, blackberry mapse deinstaliraš jer ti ne trebaju

    = Citat = Izvorno postao 5LO8OD4N Pregledaj post
    zanima me i da li mogu ne samo čitati nego i obrađivati word dokumente na njemu? trebam li za to neki software?
    documents to go dođu, al ne znam jel samo za čitanje ili i za obrađivanje, neki vele tu na forumu da dođe samo trial verzija koja ne može editirat dokumente.. ne znam ti reć, najbolje nazovi korisničku vipa i pitaj što točno dolazi

    = Citat = Izvorno postao 5LO8OD4N Pregledaj post
    Može mi netko pojasniti malo onu neku blackberry tarifu s flat internetom?
    da - to moraš uzet da bi ti beri uopće normalno radio (neki se zajebavaju bez toga, ali ćeš vidjet na forumu da imaju više muke nego koristi)

    možeš surfat s berija na flat rate, syncat kontakte s npr. gmailom, kalendar s google calendarom (vjeroajtno i s office i exchange servisima, ak ih koristiš, al to ti onda u firmi trebaju znat složit, nisam izučavao kak to funkcionira), ne možeš gledat youtube i slično. znači radi samo web, RSS readeri i sve ostalo na HTTP protokolu, te dodatne sync opcije + push mail + facebook/myspace preko posebnih aplikacija (ili mobilnih stranica koje imaju) + IM (gtalk, jabber protokol, icq) + google maps i amaze koji rade preko tog blackberry flat interneta
    Zadnji uredio zappan : 15-06-2009 u 16:32


 

Slične teme

  1. Replacement battery 3150mAh za Qtek 9000
    By Wisher in forum Windows Mobile
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 05-09-2007, 09:15
  2. Odgovora: 20
    Posljednji post: 28-09-2006, 22:24
  3. Problem sa Radeonom 9000
    By Dark in forum Stolna računala
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 12-10-2005, 22:09
  4. Italic & bold username
    By frish in forum Pravila / Obavijesti / Prijedlozi
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 07-10-2004, 16:50
  5. ATI 9000 Mobile driveri
    By KillerLoop in forum Aplikacije
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 10-08-2004, 13:13

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove