Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 78

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    Palm Pre
    Operater
    VIP & Tele2
    Postova
    1.677
    Bodovi
    13.450
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.450, Nivo: 27
    Bodovi: 13.450, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ma nikakvih problema sa jailbreakanim mobitelima nema!
    Naslov ove teme (ako maknemo upitnik) je krivo postavljen i kao da utvrđuje da postoji problem nakon jailbreaka (kao da je to općepoznata činjenica).
    Međutim, to nije tako i ovdje se govori o možebitnim problemima, te o tome da li oni uopće i postoje...

  2. #2
    Motorator Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 6
    Operater
    HT
    Godina
    50
    Postova
    2.898
    Bodovi
    36.030
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.030, Nivo: 46
    Bodovi: 36.030, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao God's Servant Pregledaj post
    Ma nikakvih problema sa jailbreakanim mobitelima nema!
    Naslov ove teme (ako maknemo upitnik) je krivo postavljen i kao da utvrđuje da postoji problem nakon jailbreaka (kao da je to općepoznata činjenica).
    Međutim, to nije tako i ovdje se govori o možebitnim problemima, te o tome da li oni uopće i postoje...
    Baš zbog upitnika je pitanje a ne tvrdnja da je JB kriv svima za sve. I ne možemo maknuti upitnik, jer onda bi mogli umjesto upitnika maknuti i bilo koju drugu riječ pa promijeniti smisao
    Ja samo pitam da li je još netko imao nekakvih problema, jer ja sam navedene problemčiće imao, a nakon restorea originalnim SW ih više nemam.
    Bolje cica u ruci nego Frankfurt na Majni

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Dec 2007
    Mobitel
    8800 Carbone,iPhone3GS
    Postova
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    http://appldnld.apple.com.edgesuite....1_Restore.ipsw

    skini ovas ISP i PWN-gaj sa sa tim

  4. #4
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    Palm Pre
    Operater
    VIP & Tele2
    Postova
    1.677
    Bodovi
    13.450
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.450, Nivo: 27
    Bodovi: 13.450, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao BlueDevil Pregledaj post
    Baš zbog upitnika je pitanje a ne tvrdnja da je JB kriv svima za sve. I ne možemo maknuti upitnik, jer onda bi mogli umjesto upitnika maknuti i bilo koju drugu riječ pa promijeniti smisao
    Ja samo pitam da li je još netko imao nekakvih problema, jer ja sam navedene problemčiće imao, a nakon restorea originalnim SW ih više nemam.
    Ma to je jasno meni i tebi, ali drugima kako vidim baš i nije.

    Htio sam reći kako jailbreak ne izaziva probleme, a ako nekome i da da je taj u debeloj manjini...

  5. #5
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Mar 2006
    Mobitel
    SE P1i, iPhone 3G
    Postova
    1.600
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao God's Servant Pregledaj post
    Htio sam reći kako jailbreak ne izaziva probleme, a ako nekome i da da je taj u debeloj manjini...
    Ne bih se baš u potpunosti složio s ovom izjavom. Ima dosta problematičnih prijava na webu nakon JB-a.
    = Citat = Izvorno postao marioo Pregledaj post
    i istina, mozda sam jedan od rijetkih blesavih koji su se vratili nazad s jailbreaka, ali od svih aplikacija, zasad mi ni jedna ne fali.
    A s ovim se osobno slažem. Ja potrebe nemam za JB-om. Sve aplikacije koje mi trebaju na poslu i u moje svrhe imam, i koristim ih uredno. Od svih aplikacija koje dobijem JB-om ne vidim neku preveliku svrhu. Osobno, što jednostavnije, funkcionalnije i stabilnije, to bolje. Te sve vama simpa aplikacije nakon JB-a me uopće ne impresioniraju.
    Koliko vidim, jailbreak je postao ljudima više neka vrsta dokazivanja međusobno nego išta drugo. Ne vidim svrhu.

  6. #6
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran31 days registered10000 Experience PointsTagger Second Class

    Datum registracije
    Apr 2006
    Mobitel
    6P | Pixel3
    Operater
    Tele2
    Godina
    34
    Postova
    2.307
    Bodovi
    23.828
    Nivo
    37
    Bodovi: 23.828, Nivo: 37
    Bodovi: 23.828, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Wisher Pregledaj post
    A s ovim se osobno slažem. Ja potrebe nemam za JB-om. Sve aplikacije koje mi trebaju na poslu i u moje svrhe imam, i koristim ih uredno. Od svih aplikacija koje dobijem JB-om ne vidim neku preveliku svrhu. Osobno, što jednostavnije, funkcionalnije i stabilnije, to bolje. Te sve vama simpa aplikacije nakon JB-a me uopće ne impresioniraju.
    Koliko vidim, jailbreak je postao ljudima više neka vrsta dokazivanja međusobno nego išta drugo. Ne vidim svrhu.
    možda je nekima svrha da mogu koristiti BT? meni bi na primjer to najviše trebalo, da imam iPhone..


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [N73] Problemi nakon nadogradnje softvera
    By GT-R in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 24-03-2009, 22:06
  2. [5700] nakon pada ne radi tipkovnica (i drugi problemi)
    By .:Kristijan:. in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 30-06-2008, 19:32
  3. [N95] problemi sa N-gage nakon update-a softa
    By dgrgic37 in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 01-05-2008, 16:38
  4. Problemi sa igrama nakon formatiranja
    By Master^sega in forum Aplikacije
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 01-10-2006, 12:52

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove