Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Hybrid View

  1. #1
    Najčlan 2009. Postignuća:
    SocialVeteranOverdriveTagger Second Class250 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    S10e
    Operater
    A1
    Godina
    33
    Postova
    3.010
    Bodovi
    50.075
    Nivo
    54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    lukaclukac, puno hvala na objašnjenju

    INTEGER I Mario:
    Ma, neću kupovati još dodatni uređaj...
    iPhone mi se sviđa, a razlika je u nekim funkcijama bez kojih mogu (malo bolja kamera (odlično snimanje), dobar zvučnik, videopoziv, radio).
    A ne znam...
    Za 5800 nema tako puno aplikacija i igara, a za iPhone ih ima milijun...
    Volio bih čekati razvoj tih aplikacija, ali ne znam koliko bi čekao.
    Još ću vidjeti kod frenda malo iPhone- pa ću odlučiti.
    Samo još ne znam da li bih mijenjao za 3G ili 1G (vjerojatno 1G, GPS mi nije toliko bitan).
    ˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs

  2. #2
    Forum Admin Postignuća:
    SocialYour first GroupVeteranTagger First ClassOverdrive

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Vrbovec
    Mobitel
    Nokia 8, Xperia X Compact
    Operater
    tomato, Vip
    Godina
    33
    Postova
    3.114
    Bodovi
    59.097
    Nivo
    59
    Bodovi: 59.097, Nivo: 59
    Bodovi: 59.097, Nivo: 59
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    38 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao georgy Pregledaj post
    lukaclukac, puno hvala na objašnjenju

    INTEGER I Mario:
    Ma, neću kupovati još dodatni uređaj...
    iPhone mi se sviđa, a razlika je u nekim funkcijama bez kojih mogu (malo bolja kamera (odlično snimanje), dobar zvučnik, videopoziv, radio).
    A ne znam...
    Za 5800 nema tako puno aplikacija i igara, a za iPhone ih ima milijun...
    Volio bih čekati razvoj tih aplikacija, ali ne znam koliko bi čekao.
    Još ću vidjeti kod frenda malo iPhone- pa ću odlučiti.
    Samo još ne znam da li bih mijenjao za 3G ili 1G (vjerojatno 1G, GPS mi nije toliko bitan).
    Misliš 2G?

    Inače, ja bih pričekao, 5800 je relativno kratko na tržištu, nema baš toliko aplikacija, ali će se njihov broj s vremenom povećavati...


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Nokia 5800 na wlan
    By matosevicivan in forum Mreža
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 17-02-2010, 00:03
  2. Nokia 5800 - fotografije
    By georgy in forum Općenito
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 11-08-2009, 22:30
  3. Nokia 5800 XpressMusic
    By lika091 in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 26-03-2009, 22:02
  4. Nokia 5800 XM ili N79
    By yager in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 14-03-2009, 15:09

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove