Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Hybrid View

  1. #1
    Najčlan 2009. Postignuća:
    SocialVeteranOverdriveTagger Second Class250 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    S10e
    Operater
    A1
    Godina
    33
    Postova
    3.010
    Bodovi
    50.075
    Nivo
    54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja imam pitanje da li se isplati mijenjati 5800 za iPhone 3G (ili 2G, jedino ima GPS- od onog bitnijeg)?
    5800 mi je ok, ali kada vidim aplikacije na iPhone- u....
    Da preformuliram- da li da pričekam hoće li se razviti slične igre (kod njih se najviše vidi bolja grafika i opća igrivost na iPhone- u) za 5800 ili da odmah mijenjam (te, hoću li kasnije uspjeti zamijeniti 5800 za iPhone, tj. da li je realno za očekivati da će im cijene usporedno padati)?
    ˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    973
    Bodovi
    16.302
    Nivo
    30
    Bodovi: 16.302, Nivo: 30
    Bodovi: 16.302, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 99,0%
    Ukupna aktivnost: 99,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao georgy Pregledaj post
    Ja imam pitanje da li se isplati mijenjati 5800 za iPhone 3G (ili 2G, jedino ima GPS- od onog bitnijeg)?
    5800 mi je ok, ali kada vidim aplikacije na iPhone- u....
    Da preformuliram- da li da pričekam hoće li se razviti slične igre (kod njih se najviše vidi bolja grafika i opća igrivost na iPhone- u) za 5800 ili da odmah mijenjam (te, hoću li kasnije uspjeti zamijeniti 5800 za iPhone, tj. da li je realno za očekivati da će im cijene usporedno padati)?
    cijena iphonea neće padati do dolaska novog u hrvatsku (znači bit će više-manje ista još kojih godinu dana) dok će 5800 unatoč početnoj relativno niskoj cijeni vjerojatno puno brže pasti cijena. uvijek ti je bolje čim prije mijenjat mob.
    Aplikacije i igrice u toj kvaliteti kao sa iphona nece nikad doci na symbian (neće barem dok nokia ne pocne ugradjivat bolje procesore od pišljivih tristotinjak megaherza)
    EDIT: Glavni razlog zbog kojeg ima tako puno odličnih programa za iPhone a za symbiane nema je taj što je Apple odlično osigurao uvjete prodaje developerima i firmama preko svog itunes storea dok za symbian takovih internet dućana nema puno ili su manje poznati i nisu pokrenuti od strane samoga proizvođača kojem je u interesu održavati i štititi takove patente za prodaju programa.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Nokia 5800 na wlan
    By matosevicivan in forum Mreža
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 17-02-2010, 00:03
  2. Nokia 5800 - fotografije
    By georgy in forum Općenito
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 11-08-2009, 22:30
  3. Nokia 5800 XpressMusic
    By lika091 in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 26-03-2009, 22:02
  4. Nokia 5800 XM ili N79
    By yager in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 14-03-2009, 15:09

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove