Vidim da je tema sad u stickyu i da je malo izmjenjen naslov... No pošto je to moja tema, ja bih molio da se tema preimenuje u "Sony Ericsson DB3150 modding i flashing", a ja ću prilagoditi temu naslovu.
Hvala, .:TailS:.
Vidim da je tema sad u stickyu i da je malo izmjenjen naslov... No pošto je to moja tema, ja bih molio da se tema preimenuje u "Sony Ericsson DB3150 modding i flashing", a ja ću prilagoditi temu naslovu.
Hvala, .:TailS:.
jel mi netko može dat link sa nekim flash temama i acoustic driverima za c902...
@bilo tko
napravio sam debrand na w910i i sve skuzio, stavio flash menu-e...
zna li tko kako se pobrise neki flash menu (koji recimo ne radi kako spada) jer je memorija u w910i ionako premizerna
tvou88
Mi6 Black
Bookmarks