hvala na odgovoru, potrazicu to za font poslije ,sad mi se neda, pola dana iscitavam ovo za k850i pa sam premoren i jos samo da pitam dali je bolje staviti verziju R1FA035?? ili da ostavim ovu koju imam R1CA037
hvala na odgovoru, potrazicu to za font poslije ,sad mi se neda, pola dana iscitavam ovo za k850i pa sam premoren i jos samo da pitam dali je bolje staviti verziju R1FA035?? ili da ostavim ovu koju imam R1CA037
evo odradio sam stavio sam zadnju verziju, font mi se isto smanjio....sve ok jos samo da hoce neko pametan napraviti patch za zakljucavanje datoteka, poruka kao na k810i...to bi bilo vrhh![]()
To češ se načekati.
Zna li netko gdje mogu pronaći ovakav flash menu http://www.youtube.com/watch?v=i5oAo...eature=related
K850i VELVET BLUE
W880i & k800i-->k810i
jel se može maknuti logo operatera? da ga neeema O_O
Ubaci takav layout.
...sto sam ti i ja vec bio napisao.
I rekao da potrazis malo... Buduci da je vec objasnjavano.
Ne temu, nego layout (dakle datoteku layout.xml).
Potrazi po forumu ili po netu (Google), ili si napravi sam, nije pretesko.
layout? misliš temu ili?
i di da nabavim takav layout?
pa našao sam ovu temu i listao i nisam ništa našao o logu. ostali topici baš i nemaju to. možda pogrešnu stvar pretražujem -.-
jeste. hvala. ne piše tamo, ali odgovara i za v640 i k630
skinuo sam navedeni mega pack za k850i ( k850i music edition). E sad kad ubacivam one ikone, pise u txt dokumentu koji sam dobio uz pack sljedeca putanja: tpa/system/icon...medjutim ja kad odem na tpa/system - nemam opciju da odaberem icon, vec kad odem na tpa/preset/system/icon. Daki mogu da ikone ubacim po zadnjom navedenom putanjom ili??
I dali se theme za navedeni pack stavlja putem A2 uploadera ili moze jednostavno na phone memory u folder theme??
ovak, koristim a2uploader sa c902, i kak sam prije uvjek normalno se flash menue i to prebacivao bez problema, sad više nemogu, imam nod32 4.0, al mislim da nije u tome problem jer se a2uploader upali, kliknem FS tool, i piše hold c and insert cable, što i napravim, al mi ga a2uploader ne prepoznaje, komp ga prepozna kao novi hardware, ali na a2uploader ništa, kao traži ga i ništa se ne događa
jel netko možda zna u ćemu je problem? koristim xp sa sp3
Nešto ti je maknulo USB Flash drivere. Stavi ih natrag.
jedno pitanje vezano za flash wallpaper...dali se uploaduju u mapu sa istu u koju idu flash theme?? na koji nacin se onda pokrecu u mobitelu??
@MASSAVA
ma skinuo sam neke flash wallpapers za k850i ...... postupio onako kako si rekao , znaci samo ih ubacim u mobitel ... i sad kad ih pokrenem nedesava se nista, samo bijel ekran vidim![]()
To se meni zna desiti kad hocu pokrenuti flash koji je prenov za moj mob.
To bi znacilo da vjerojatno pokusavas pokrenuti flash fileove radjene za verziju 2.1 (a treba ti 2.0).
Pa trebalo bi biti da je 2.0 jer sam naziv spominje da su za k850i tj trebale bi biti 2.0 zar ne. Skinuo sam wallpapere sa
http://forums.se-nse.net/index.php?showtopic=37897
E rav aj neda mi se kopat rano ujutro je.Ocu i ja maknut layout sa svog G502 pa me zanima jel princip isto ko i kod 2020 ekipe ,tj kako vise uopce ide posto ono mjenjanje "1" u "4" u jednom stringu ne radi?i treba mi par tema za moj G502 a vise neznam jel ide 2.1 ili 2.0 neka verzija ,ima ih mali milijon ,ugl trebaju mi menu.ml i ikone jer na onom se jebenom
topse.ru nikad nemogu snaci .
i jel ima neko nekakvu listu na koje A2 modele idu koje fleš teme.
Zadnji uredio Xulos : 26-04-2009 u 12:29
For the hoven lands...
jedno pitanje prije nego se bacim na posao..
znam da ste uvijek spominjali da treba raditi backup GDFS-a(eventualno i EROM-a, jer znam da kad se to dvoje sje*e, da se nemre lako popraviti), no u prvom postu ovog threada vidim da se spominje samo backup tp-a i fs-a..
u a2uploader-u ne vidim opciju za backup gdfs-a, a sa XS++ v3.1 (Darwin) nemrem napraviti backup gdfs-a.
radi se o w910 cid 52
@kara, ne možeš napraviti backup GDFS-a.
@alChemy, da li ti je mob debrendiran?
@Xulos, možda ja napravim nešto na prvoj stranici.
Bookmarks