Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 33

Hybrid View

  1. #1
    Forum Admin Postignuća:
    SocialYour first GroupVeteranTagger First ClassOverdrive

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Vrbovec
    Mobitel
    Nokia 8, Xperia X Compact
    Operater
    tomato, Vip
    Godina
    33
    Postova
    3.114
    Bodovi
    59.097
    Nivo
    59
    Bodovi: 59.097, Nivo: 59
    Bodovi: 59.097, Nivo: 59
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    38 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Stavi opcije u BIOS-u na default...
    Da li si imao problema s vistom prije flashanja BIOS-a?

  2. #2
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Korenica
    Mobitel
    Nokia 5230
    Operater
    T-mobile
    Postova
    144
    Bodovi
    7.676
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.676, Nivo: 20
    Bodovi: 7.676, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Mario92 Pregledaj post
    Stavi opcije u BIOS-u na default...
    Da li si imao problema s vistom prije flashanja BIOS-a?
    Neznam baš meni kad je crko hard nosio sam komp na servis pa su mi
    instalirali xp i vratili postavke BIOS-a na default,zatim sam ja instaliro vistu
    i imo sam isti problem.Prčko sam po biosu neznam šta sam mjenjo
    i onda je sve normalno radilo
    UPOZORENJE! POSJETI
    MOJBLOG

  3. #3
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Mobitel
    HTC ONE X, M8
    Operater
    ViP, T-MOBILE
    Godina
    38
    Postova
    1.145
    Bodovi
    28.220
    Nivo
    40
    Bodovi: 28.220, Nivo: 40
    Bodovi: 28.220, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    koju plocu imas?
    koje fucking postavke, sve sam poriktavo, riktal i sve, sve je kak treba bit..
    You Hack me!
    We Hack you!
    by cafe.mobil team


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. PROBLEM S CRACK AKTIVACIJOM VISTE pomagajte!!!
    By EVILDEAD in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 17-11-2008, 19:01
  2. SE W810i USB problem zbog Viste
    By Irena in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 09-10-2007, 00:04
  3. Problem sa instalacijom Viste - 0x80070241
    By imaticx in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 09-02-2007, 10:57
  4. problem oko autorizacije viste
    By GoGs in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 14-01-2007, 11:13
  5. problem s instalaciom viste
    By Ifrit in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 29-11-2006, 10:19

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove