Stavi opcije u BIOS-u na default...
Da li si imao problema s vistom prije flashanja BIOS-a?
Stavi opcije u BIOS-u na default...
Da li si imao problema s vistom prije flashanja BIOS-a?
UPOZORENJE! POSJETI
MOJBLOG
koju plocu imas?
koje fucking postavke, sve sam poriktavo, riktal i sve, sve je kak treba bit..
You Hack me!
We Hack you! by cafe.mobil team
Bookmarks