Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 33

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Mobitel
    HTC ONE X, M8
    Operater
    ViP, T-MOBILE
    Godina
    38
    Postova
    1.145
    Bodovi
    28.220
    Nivo
    40
    Bodovi: 28.220, Nivo: 40
    Bodovi: 28.220, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dali ima tko vistu koja radi na platformi amd, phenom 9550 black ediion, dfi jr lan party, ostale komponente nisu bitne...ako ima dali bi htio ko stavit torrent..bio bi mu jako zahvalan
    You Hack me!
    We Hack you!
    by cafe.mobil team

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    K800+512 M2 Micro, Z550i
    Operater
    VIP
    Postova
    237
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao microhard Pregledaj post
    dali ima tko vistu koja radi na platformi amd, phenom 9550 black ediion, dfi jr lan party, ostale komponente nisu bitne...ako ima dali bi htio ko stavit torrent..bio bi mu jako zahvalan
    nema veze kakve komponente imas bar ne u ovom smislu kojem si ti naveo...ti imas dovoljno jak komp za pokrenut ju i nema tu posebne viste za recimo amd i intel platforme...koju god instaliras radit ce ti

  3. #3
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Mobitel
    HTC ONE X, M8
    Operater
    ViP, T-MOBILE
    Godina
    38
    Postova
    1.145
    Bodovi
    28.220
    Nivo
    40
    Bodovi: 28.220, Nivo: 40
    Bodovi: 28.220, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    znam da nema, ali to je opet ono ALI moglo bi bit, pa jer ima ko slicnu konfu a da mu radi instalacija pa da ju stavi na torrent, jer ja sam par skinul njih s neta i ne rade, neznam fakat zasto
    You Hack me!
    We Hack you!
    by cafe.mobil team


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. PROBLEM S CRACK AKTIVACIJOM VISTE pomagajte!!!
    By EVILDEAD in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 17-11-2008, 19:01
  2. SE W810i USB problem zbog Viste
    By Irena in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 09-10-2007, 00:04
  3. Problem sa instalacijom Viste - 0x80070241
    By imaticx in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 09-02-2007, 10:57
  4. problem oko autorizacije viste
    By GoGs in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 14-01-2007, 11:13
  5. problem s instalaciom viste
    By Ifrit in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 29-11-2006, 10:19

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove