Nisam isprobao ali ne vjerujem da na auto cesti Zagreb Split nema roaminga.Nama mi smisla...Oni imaju roaming za cijelu RH osim Zagreba.
Oglasi su i dalje zabranjeni na forumu.
Oglasi su i dalje zabranjeni na forumu.
http://www.speedtest.net/result/567596578.png evo testirano na 3g mobilnome internetu Tele2....Labin Istra....u vecim mjestima brzina ide i do 5 mbita...provjereno!!!
Zanima me jedna stvar u vezi Tele2 mreze koja mi nikako neide u glavu.
Ovako, imam Sony Ericsson P1i koji ima UMTS i uredno mi radi na podrucju Rijeke (3G signal).
Inače živim na Grobniku, i po Tele2 karti pokrivenosti i tu postoji UMTS i HSPA pokrivenost. I to je stvarno tako, jer moja Tele2 kartica u Sony Ericsson W995 mobitelu lovi i UMTS (3G ikona) i HSPA (H ikona) na Grobniku (pun signal).
No moj P1i, na Grobniku, nema 3G signal (za razliku od Rijeke gdje ga uredno ima svugdje).
Svjestan sam cinjenice da W995 ima UMTS i HSPA, a P1i samo UMTS, ali kako je moguce da nemam obican UMTS na Grobniku na P1i?
Nije li HSPA samo "nadogradnja" na UMTS (kao sto je i EDGE "nadogradnja" na GPRS) i nebi li na P1i trebao imati UMTS i doma?
Molim za objasnjenje.
Bookmarks