Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 97

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    16. meridijan
    Mobitel
    Nokia(kikiriki model)
    Operater
    tele 2,VIP vpn
    Postova
    214
    Bodovi
    6.309
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.309, Nivo: 18
    Bodovi: 6.309, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 15,0%
    Ukupna aktivnost: 15,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ISTRA30 Pregledaj post
    Opet brkate taj roaming....roaming sa T-Mobilom odnosi se iskljucivo na pozive i prijenos podataka tamo di nema Tele2 mreže....šta se tiče 3g signala on ide iskljucivo i smo preko Tele2 mreže....npr koristim usb mobilni internet koji ne radi na roamingu nego samo na matičnoj mreži(Tele2)....i radi savršeno dobro....dosta vas nije upoznato na nacin kako funkcionira mreža!....a i sve vam pise na njihovim službenim web stranicama!!!!
    Ne,ti brkaš i to dosta.Po zadnji put, roaming za govorne usluge vrijedi svugdje osim u Zagrebu(samo Tele 2) bez obzira jel ima signala od Tele 2 ili nema.Točka!!! I slobodno pročitaj sve na Tele 2 stranicama valjda ćeš naći neke stvari koje ne znaš.
    Oglasi su i dalje zabranjeni na forumu.

  2. #2
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    LABIN-ISTRA
    Mobitel
    SE K800i
    Operater
    TELE2
    Postova
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao pero vragec Pregledaj post
    Ne,ti brkaš i to dosta.Po zadnji put, roaming za govorne usluge vrijedi svugdje osim u Zagrebu(samo Tele 2) bez obzira jel ima signala od Tele 2 ili nema.Točka!!! I slobodno pročitaj sve na Tele 2 stranicama valjda ćeš naći neke stvari koje ne znaš.
    http://www.speedtest.net/result/567596578.png evo testirano na 3g mobilnome internetu Tele2....Labin Istra....u vecim mjestima brzina ide i do 5 mbita...provjereno!!!

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Postova
    201
    Bodovi
    13.888
    Nivo
    28
    Bodovi: 13.888, Nivo: 28
    Bodovi: 13.888, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zanima me jedna stvar u vezi Tele2 mreze koja mi nikako neide u glavu.
    Ovako, imam Sony Ericsson P1i koji ima UMTS i uredno mi radi na podrucju Rijeke (3G signal).
    Inače živim na Grobniku, i po Tele2 karti pokrivenosti i tu postoji UMTS i HSPA pokrivenost. I to je stvarno tako, jer moja Tele2 kartica u Sony Ericsson W995 mobitelu lovi i UMTS (3G ikona) i HSPA (H ikona) na Grobniku (pun signal).
    No moj P1i, na Grobniku, nema 3G signal (za razliku od Rijeke gdje ga uredno ima svugdje).
    Svjestan sam cinjenice da W995 ima UMTS i HSPA, a P1i samo UMTS, ali kako je moguce da nemam obican UMTS na Grobniku na P1i?
    Nije li HSPA samo "nadogradnja" na UMTS (kao sto je i EDGE "nadogradnja" na GPRS) i nebi li na P1i trebao imati UMTS i doma?
    Molim za objasnjenje.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. BS-signal
    By yo_people in forum Benq-Siemens (svi modeli)
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 23-09-2007, 21:11
  2. Signal TELE2 - VIP Roaming
    By Bumbislav in forum A1
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 27-06-2006, 14:12
  3. tele2 signal u importaneu u zg
    By turando in forum Tele 2
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 01-01-2006, 22:11
  4. Tele2 signal u Rijeci!!!
    By ri_capitano in forum Tele 2
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 21-12-2005, 17:35
  5. Signal
    By Rvs_Gamer in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 13-10-2005, 22:29

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove