Po cemu ne mozes stavit nista drugo osim garmin. Ti si g..p, symbian(a ne simbian) je najbolji OS baš zato što možeš stavit na njega svakojake programe...
Po cemu ne mozes stavit nista drugo osim garmin. Ti si g..p, symbian(a ne simbian) je najbolji OS baš zato što možeš stavit na njega svakojake programe...
nes me zanimao ovaj post.. jebes svakojake programe, ima i za javu milion programa, igrica koje nikad ne bi stavljao na mobitel, dok na wm nađem postenu igru koja stvarno vrijedi hmm3, age of empires itd..
mozda ima iza simbian to, no nebitno uopce sad igre i to..
ako uzimam os recimo da je jedini razlog GPS, kazes da se moze na symbian stavit mnogo vise toga od garmina? koje to jos mozes stavit osim sugavog garmina mobile kojeg ne podnosim(nijet bitno sad zasto), nisam upucen sta se moze stavit igo08 ili cardinale?? ako moze uvjerilo bi me da ne bjezim tolko od symbiana, ako ne moze, naravno da sam na wm jer mi je to najbitnija stvar kod navigacije..
bio nekad oglas...
Bookmarks