Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Tema: N82 vs 5800

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    dubrava
    Mobitel
    Note 3, c905
    Operater
    Vip, bonbon
    Postova
    850
    Bodovi
    14.018
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.018, Nivo: 28
    Bodovi: 14.018, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 41,0%
    Ukupna aktivnost: 41,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    5800 u svakom slucaju.. n82 je cigletina, nije ni5800 manji al oprasta mu se zbog velikog ekrana i to je ogromna prednost.. u funkcijama nije nista losiji osim u kameri,al ok je i 3.2mpx pogotovo ak je za ponekad.. a ako je za gledanje filmica,youtube itd, definitivno 5800 nit razmisljat o sitnom ekranu u tom slucaju, 5800 bolja rezolucija i wide screen, moze posluzit za gledanje bez da bole oci nakon 30minuta..
    bio nekad oglas...

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Torcec
    Mobitel
    Samsung S8Not,S8+,Symbian
    Operater
    T-mob,Vip,Tele2,Bon.
    Godina
    60
    Postova
    858
    Bodovi
    11.363
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.363, Nivo: 25
    Bodovi: 11.363, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao dubrava Pregledaj post
    5800 u svakom slucaju.. n82 je cigletina, nije ni5800 manji al oprasta mu se zbog velikog ekrana i to je ogromna prednost.. u funkcijama nije nista losiji osim u kameri,al ok je i 3.2mpx pogotovo ak je za ponekad.. a ako je za gledanje filmica,youtube itd, definitivno 5800 nit razmisljat o sitnom ekranu u tom slucaju, 5800 bolja rezolucija i wide screen, moze posluzit za gledanje bez da bole oci nakon 30minuta..
    Dobro a kaj te ti cigle stalno muce?
    Pobogu pa mob mora bit velik ako je klasicnog izgleda i ima ogroman ekran,to minijaturno je sve moglo biti dok su zasloni bili monokromatski i nije bilo kamera,gps,radio itd,itd u njima.
    Nur Fair nicht mehr und nicht weniger.
    Symbian & Windows Mobile

  3. #3
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    Veteran50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Aug 2005
    Lokacija
    Vukovar
    Mobitel
    S10E, Find X3 Neo
    Operater
    HT,bonbon
    Postova
    9.595
    Bodovi
    143.430
    Nivo
    91
    Bodovi: 143.430, Nivo: 91
    Bodovi: 143.430, Nivo: 91
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao dubrava Pregledaj post
    5800 u svakom slucaju.. n82 je cigletina, nije ni5800 manji al oprasta mu se zbog velikog ekrana i to je ogromna prednost.. u funkcijama nije nista losiji osim u kameri,al ok je i 3.2mpx pogotovo ak je za ponekad.. a ako je za gledanje filmica,youtube itd, definitivno 5800 nit razmisljat o sitnom ekranu u tom slucaju, 5800 bolja rezolucija i wide screen, moze posluzit za gledanje bez da bole oci nakon 30minuta..
    Ne znam po čemu je N82 "cigletina".Pogledaj i druge mobitele:C905,N95,G810....
    To su onda isto po tebi cigletine?!

  4. #4
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    dubrava
    Mobitel
    Note 3, c905
    Operater
    Vip, bonbon
    Postova
    850
    Bodovi
    14.018
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.018, Nivo: 28
    Bodovi: 14.018, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 41,0%
    Ukupna aktivnost: 41,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Vepar Pregledaj post
    Ne znam po čemu je N82 "cigletina".Pogledaj i druge mobitele:C905,N95,G810....
    To su onda isto po tebi cigletine?!

    na naravno da su cigletine! osobno odvratni mobiteli svi nabrojani, n95 nikad pa ni tad ne bi nosio(izgleda doslovno ko cigla,koji su po vama onda cigle u novije doba ako nije n95),c905 je vec ok zbog kamere al i ta debljina, drzao u ruci i ne hvala, cek sta ima sad i vecih mobiteli od tih nabrojanih)?(vidim i g810 si stavio, bas nabrojao buce jedan frend je dobio na poklon kad je bio hit n93 pa mu bilo zao prodat(kao poklon i to) a mrzio je taj mobitel, svi ga sprdali kad se isao javit na mob, i na kraju puko reko da ce ga rađe bacit nego stavit u đep opet i prodo,al dobro nekom to nimalo ne smeta..
    moze bit veci al debljina mobitela je ta koja smeta, mora bit poveci mob ak ima ogroman ekran, no pozeljno je da bude tanji, onda se nosi, iphone,touch hd sve veliki dimenzijama pa ne bacaju izgledom na ciglu.. no sve je to subjektivno, nekom mozda odgovara deblji ,kao lezi bolje u ruci i to.. meni je jedino drago sto sve cesce mobiteli idu u duljinu i sirinu a tanji su..,pa htc koj je poslovan baca mobitele bez tipkovnice samo da budu tanji,vitkost je sad in, a i ocito je puno istomisljenika pa prilagođavaju uređaje za sve..
    al imate pravo pWdn vjerovatno nije jedan od onih kome je to vrlo bitno vec funkcije..



    i pWdn jesi se odlucio? uzeo vec 5800? puno bolji izbor za tebe
    kako kaze dorian gray, ekran nije mala razika nego poveca,
    prije bi usporedio 37cm i 55cm erkan.. jer na 82 je ugodno gledat televizor, dok je na 107 uzitak.. a na ovim malim na mobitelima nije bas preugodno,surfanje bude naporno i na 3.5'' sa tuchscreenom i nece na manjem bez toucha, i dosta se osjeti bar malo veci ekran jos wide screen i cist je ok za pogledat filmic na putu il to sta kazes youtube..
    mene kod 5800,i opcenito mobitela sa simbianom najvise smeta sto ne mozes stavit nista osim garmina..
    bio nekad oglas...

  5. #5
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Torcec
    Mobitel
    Samsung S8Not,S8+,Symbian
    Operater
    T-mob,Vip,Tele2,Bon.
    Godina
    60
    Postova
    858
    Bodovi
    11.363
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.363, Nivo: 25
    Bodovi: 11.363, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Talking Sindrom (veliki mobovi)

    = Citat = Izvorno postao dubrava Pregledaj post
    na naravno da su cigletine! osobno odvratni mobiteli svi nabrojani, n95 nikad pa ni tad ne bi nosio(izgleda doslovno ko cigla,koji su po vama onda cigle u novije doba ako nije n95),c905 je vec ok zbog kamere al i ta debljina, drzao u ruci i ne hvala, cek sta ima sad i vecih mobiteli od tih nabrojanih)?(vidim i g810 si stavio, bas nabrojao buce jedan frend je dobio na poklon kad je bio hit n93 pa mu bilo zao prodat(kao poklon i to) a mrzio je taj mobitel, svi ga sprdali kad se isao javit na mob, i na kraju puko reko da ce ga rađe bacit nego stavit u đep opet i prodo,al dobro nekom to nimalo ne smeta..
    moze bit veci al debljina mobitela je ta koja smeta, mora bit poveci mob ak ima ogroman ekran, no pozeljno je da bude tanji, onda se nosi, iphone,touch hd sve veliki dimenzijama pa ne bacaju izgledom na ciglu.. no sve je to subjektivno, nekom mozda odgovara deblji ,kao lezi bolje u ruci i to.. meni je jedino drago sto sve cesce mobiteli idu u duljinu i sirinu a tanji su..,pa htc koj je poslovan baca mobitele bez tipkovnice samo da budu tanji,vitkost je sad in, a i ocito je puno istomisljenika pa prilagođavaju uređaje za sve..
    al imate pravo pWdn vjerovatno nije jedan od onih kome je to vrlo bitno vec funkcije..



    i pWdn jesi se odlucio? uzeo vec 5800? puno bolji izbor za tebe
    kako kaze dorian gray, ekran nije mala razika nego poveca,
    prije bi usporedio 37cm i 55cm erkan.. jer na 82 je ugodno gledat televizor, dok je na 107 uzitak.. a na ovim malim na mobitelima nije bas preugodno,surfanje bude naporno i na 3.5'' sa tuchscreenom i nece na manjem bez toucha, i dosta se osjeti bar malo veci ekran jos wide screen i cist je ok za pogledat filmic na putu il to sta kazes youtube..
    mene kod 5800,i opcenito mobitela sa simbianom najvise smeta sto ne mozes stavit nista osim garmina..
    Ovaca je sve vise samim tim treba i pastira vise (Nokia pokusava biti jedan pastir, mislim na mobove bez tipkovnice zakuhano sa Appleom).
    Mob bez tipkovnice je kudikamo veca zrtva no da je velik i debel (debel je velik pojam).
    Svi koji imate neki sindrom protiv takovih uredaja ljepo obrnite glavu na drugo stranu da ih nebi pogledom minijaturizirali!
    Taj tvoj frend sa N93 je ocit primjer Ovce koja ne razmislja svojom glavom N93 da nije imal onaj glupi mehanizam kupil bi ga i to mi je ostal ultimativni mob, dok N93i je napravljen kao jad i bijeda.
    Nur Fair nicht mehr und nicht weniger.
    Symbian & Windows Mobile

  6. #6
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    Veteran50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Aug 2005
    Lokacija
    Vukovar
    Mobitel
    S10E, Find X3 Neo
    Operater
    HT,bonbon
    Postova
    9.595
    Bodovi
    143.430
    Nivo
    91
    Bodovi: 143.430, Nivo: 91
    Bodovi: 143.430, Nivo: 91
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao dubrava Pregledaj post
    na naravno da su cigletine! osobno odvratni mobiteli svi nabrojani, n95 nikad pa ni tad ne bi nosio(izgleda doslovno ko cigla,koji su po vama onda cigle u novije doba ako nije n95),c905 je vec ok zbog kamere al i ta debljina, drzao u ruci i ne hvala, cek sta ima sad i vecih mobiteli od tih nabrojanih)?(vidim i g810 si stavio, bas nabrojao buce jedan frend je dobio na poklon kad je bio hit n93 pa mu bilo zao prodat(kao poklon i to) a mrzio je taj mobitel, svi ga sprdali kad se isao javit na mob, i na kraju puko reko da ce ga rađe bacit nego stavit u đep opet i prodo,al dobro nekom to nimalo ne smeta..
    moze bit veci al debljina mobitela je ta koja smeta, mora bit poveci mob ak ima ogroman ekran, no pozeljno je da bude tanji, onda se nosi, iphone,touch hd sve veliki dimenzijama pa ne bacaju izgledom na ciglu.. no sve je to subjektivno, nekom mozda odgovara deblji ,kao lezi bolje u ruci i to.. meni je jedino drago sto sve cesce mobiteli idu u duljinu i sirinu a tanji su..,pa htc koj je poslovan baca mobitele bez tipkovnice samo da budu tanji,vitkost je sad in, a i ocito je puno istomisljenika pa prilagođavaju uređaje za sve..
    al imate pravo pWdn vjerovatno nije jedan od onih kome je to vrlo bitno vec funkcije..



    i pWdn jesi se odlucio? uzeo vec 5800? puno bolji izbor za tebe
    kako kaze dorian gray, ekran nije mala razika nego poveca,
    prije bi usporedio 37cm i 55cm erkan.. jer na 82 je ugodno gledat televizor, dok je na 107 uzitak.. a na ovim malim na mobitelima nije bas preugodno,surfanje bude naporno i na 3.5'' sa tuchscreenom i nece na manjem bez toucha, i dosta se osjeti bar malo veci ekran jos wide screen i cist je ok za pogledat filmic na putu il to sta kazes youtube..
    mene kod 5800,i opcenito mobitela sa simbianom najvise smeta sto ne mozes stavit nista osim garmina..
    Naravno da imaš pravo tako razmišljati,ali meni nije važno šta se "nosi" danas nego ono što je funkcionalno i ako se možemo razilaziti oko dizajna kod N82,svakako ćemo se složiti da je u svakom drugom pogledu moćan!?Ili se varam?


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Nokia 5800 XpressMusic
    By lika091 in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 26-03-2009, 22:02
  2. N79 ili 5800 XpressMusic
    By randx in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 13-12-2008, 19:14
  3. [5800] Objašnjenje pojam GPS...što i kako...
    By Paramount in forum Symbian S60 rel. 5
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 08-12-2008, 11:38
  4. [5800 Xpressmedia (Tube)]-glasine
    By Vepar in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 29-07-2008, 08:24

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove