prioritet im je amerika i azija. čak su govorili o isključenju europe, ali ovo zasad pokazuje drugačije... vidjet ćemo. CES je uskoro.
Znam da su gotovo odustali od Evrope,ali ovaj model je čini mi se baš po ukusu Evropljana.Veliki TS ekran,GPS,WM,dobar dizajn.....mislim da će ovo biti u prodaji i kod nas.
Bookmarks