Kupio sam prije tjedan dana G502, stvarno je dobar mobitel za te novce. Instalirao sam na njega Operu, gmail mobile i ebuddy, sve radi super, jako brzo. Još samo kad bi tele2 ponudio veće pakete...
Kupio sam prije tjedan dana G502, stvarno je dobar mobitel za te novce. Instalirao sam na njega Operu, gmail mobile i ebuddy, sve radi super, jako brzo. Još samo kad bi tele2 ponudio veće pakete...
Nemam kabel za prebaciti, uz G502 se nedobije, a nemogu naći kabel od staroga. Kamera nije ništa posebno, onako za nešto nekad uslikati, ali za nekakvo printanje definitivno nije. Tu imaš sample: http://www.phonearena.com/htmls/Sony..._1954-p_5.html
Sad sam vidio da se može spojit preko bluetootha na laptop i koristit njegovu vezu na internet, stvarno zgodno, spojim se na cimerov laptop za pogledat mail, msn i digg, i nemoram paliti svoj kompjuter![]()
Bookmarks