Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 912

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Sisak
    Mobitel
    iPhone 4
    Operater
    t-mobile
    Postova
    796
    Bodovi
    7.628
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.628, Nivo: 20
    Bodovi: 7.628, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    *#0002*28346#
    utipkaš to kao da biraš broj i otvara se secret menu za podešavanje glasnoće. Možeš glasnoću dić u nebesa ali tako ćeš gubit i na kvaliteti zvuka, a i u ekstremnim slučajevima oštetit zvučnik iako jako teško. U tom btw ima jako puno opcija pa ako ne skužiš sam kako se s tim radi javi, sad mi je prekasno za pisat sve
    Pobjeda u svađi na forumu je kao pobjeda na Specijalnim olimpijskim. Ni jedno ni drugo ne umanjuje činjenicu da si retardiran

  2. #2
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    42
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pa da te demantiram FREAKed. U nokiu sam bio ubacio novi software i nije niti malo sporija od Omnie. Takodjer nema programa kojeg ne mozes ubacit u isti samo ako se malo potrudis. Savrsena povezivost sa compom. Ekran manji ali kvaliitetniji sto se tice boja. Kamera tj slike daleko bolje nego na Omniji. Sa nekim malim cakama tipa smanjenja svjetlosti i podesavanja rada mreze baterija moze i preko tri dana. Nadalje Omnia za koristenje u voznji je isto kao da nemate mobitel osim ako se ne mislite slupati. Prednost Omnie je sto izgleda daleko ljespse os Nokie. Mislim ne kudim je ali jednostavno sam ovo morao napisati. S vremenom se mozda i naviknem na nju ako je se ne rijesim.
    Zadnji uredio alanford11 : 29-11-2008 u 11:17

  3. #3
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Sisak
    Mobitel
    i900 d900
    Postova
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao FREAKed Pregledaj post
    *#0002*28346#
    utipkaš to kao da biraš broj i otvara se secret menu za podešavanje glasnoće. Možeš glasnoću dić u nebesa ali tako ćeš gubit i na kvaliteti zvuka, a i u ekstremnim slučajevima oštetit zvučnik iako jako teško. U tom btw ima jako puno opcija pa ako ne skužiš sam kako se s tim radi javi, sad mi je prekasno za pisat sve

    Riješeno!!!!! HVALA!
    Sad je zvuk odličan!

  4. #4
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Sisak
    Mobitel
    i900 d900
    Postova
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Izgubio sam originalne samsungove wallpapere... Ne znam na koju foru...
    Da li mi može netko poslati na pp ili ovdje org. wp iz My Documents?
    unaprijed zahvalan!!!

  5. #5
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Sisak
    Mobitel
    iPhone 4
    Operater
    t-mobile
    Postova
    796
    Bodovi
    7.628
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.628, Nivo: 20
    Bodovi: 7.628, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sigurno ti nisu na kartici? jer i tamo je moguće da ti neki programi premjeste sve iz my documents, znači ista lokacija ali na kartici ne na mobu. Ak nisu http://www.box.net/shared/p8h8xfskqo
    Pobjeda u svađi na forumu je kao pobjeda na Specijalnim olimpijskim. Ni jedno ni drugo ne umanjuje činjenicu da si retardiran

  6. #6
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Sisak
    Mobitel
    i900 d900
    Postova
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao FREAKed Pregledaj post
    sigurno ti nisu na kartici? jer i tamo je moguće da ti neki programi premjeste sve iz my documents, znači ista lokacija ali na kartici ne na mobu. Ak nisu http://www.box.net/shared/p8h8xfskqo

    nema ih nigdje... nestali su nakon reseta (?)
    hvala još jednom FREAKed

  7. #7
    Forumaš
    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    Velika Gorica
    Mobitel
    Omnia, U700
    Operater
    t-mobile
    Godina
    43
    Postova
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao FREAKed Pregledaj post
    *#0002*28346#
    utipkaš to kao da biraš broj i otvara se secret menu za podešavanje glasnoće. Možeš glasnoću dić u nebesa ali tako ćeš gubit i na kvaliteti zvuka, a i u ekstremnim slučajevima oštetit zvučnik iako jako teško. U tom btw ima jako puno opcija pa ako ne skužiš sam kako se s tim radi javi, sad mi je prekasno za pisat sve
    da super...kad bi znala što zvuče sve one kratice ....bi bilo bi odlično.....
    kak se isključuje 3G, isključen mi je wifi, bluetooth, jedino telefon uključen....ali taj faking 3G još uvijek stoji....gore
    Blonds have more fun

  8. #8
    Registered User Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2003
    Lokacija
    ZG
    Mobitel
    SE K750i
    Operater
    VIP Easy
    Godina
    22
    Postova
    116
    Bodovi
    7.201
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.201, Nivo: 20
    Bodovi: 7.201, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao plavusha Pregledaj post
    kak se isključuje 3G, isključen mi je wifi, bluetooth, jedino telefon uključen....ali taj faking 3G još uvijek stoji....gore

    Start - Setings - Phone -More - Band selection (Get settings...) - GSM 900/1800

    Promjenu kućišta ti nebi sugerirao, komplicirano i skupo, rađe kupi "cristal case" ili "silicone case" u bojama pa se igraj za malo truda i love uz kvalitetnu zaštitu moba.

  9. #9
    Forumaš
    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    Velika Gorica
    Mobitel
    Omnia, U700
    Operater
    t-mobile
    Godina
    43
    Postova
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [QUOTE=dcepek;851571]Start - Setings - Phone -More - Band selection (Get settings...) - GSM 900/1800

    Promjenu kućišta ti nebi sugerirao, komplicirano i skupo, rađe kupi "cristal case" ili "silicone case" u bojama pa se igraj za malo truda i love uz kvalitetnu zaštitu moba.[/

    hvala!!
    Blonds have more fun


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. iPhone - pitanja i odgovori
    By .El Nino. in forum iPhone 2/3G/3GS
    Odgovora: 1287
    Posljednji post: 27-11-2010, 19:05
  2. [6233/6234] review i pitanja/odgovori
    By robee in forum Nokia
    Odgovora: 189
    Posljednji post: 10-12-2007, 16:10
  3. NAV4ALL: pitanja i odgovori
    By Dylan57 in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 26-11-2007, 15:34

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove