Join Today
Zatvorena tema
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 108

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš Postignuća:
    VeteranTagger Second Class1000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Mobitel
    LG GT540 Optimus
    Operater
    Tele2
    Godina
    39
    Postova
    87
    Bodovi
    4.233
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.233, Nivo: 15
    Bodovi: 4.233, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nije tu uopće upitno jel se mogao on aktivirati ili ne. Koliko sam ja skužio, taj paket, koliko god ti poruka ostalo, se brisao nakon 31.8.
    Što nije tako pisalo na web stranicama ?

    Jerbo, meni je ostalo od zadnjeg paketa kojega sam aktivirao 6.8. jedno 300 poruka, a odmah od 1.9. su mi počeli naplaćivati slanje poruka po standard tarifi.

    Tako da, ili neki imaju sreće (kao što napisah gore dio sa frendovima i curom) što sustav za naplaćivanje i regulaciju (nazovimo to tako) ne radi kako treba, ili sam ja u potpunosti u krivu oko dijela što je pisalo na site-u kod začetka akcije.

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hrvatska
    Mobitel
    k800i
    Operater
    Tele2
    Postova
    189
    Bodovi
    6.295
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.295, Nivo: 18
    Bodovi: 6.295, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Vuco Pregledaj post
    Tako da, ili neki imaju sreće (kao što napisah gore dio sa frendovima i curom) što sustav za naplaćivanje i regulaciju (nazovimo to tako) ne radi kako treba, ili sam ja u potpunosti u krivu oko dijela što je pisalo na site-u kod začetka akcije.
    Na site-u je pisalo da se može aktivirati od 01.07. do 31.08. i koristiti 30 dana od aktivacije.
    Kod mene je slučaj da sam aktivirao 01.07. i dan-danas si mi besplatne poruke.
    Koji bilo!

  3. #3
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    na selu
    Mobitel
    samsung
    Operater
    tele2
    Postova
    122
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Vuco Pregledaj post
    Nije tu uopće upitno jel se mogao on aktivirati ili ne. Koliko sam ja skužio, taj paket, koliko god ti poruka ostalo, se brisao nakon 31.8.
    Što nije tako pisalo na web stranicama ?

    Jerbo, meni je ostalo od zadnjeg paketa kojega sam aktivirao 6.8. jedno 300 poruka, a odmah od 1.9. su mi počeli naplaćivati slanje poruka po standard tarifi.

    Tako da, ili neki imaju sreće (kao što napisah gore dio sa frendovima i curom) što sustav za naplaćivanje i regulaciju (nazovimo to tako) ne radi kako treba, ili sam ja u potpunosti u krivu oko dijela što je pisalo na site-u kod začetka akcije.

    akcija se mogla aktivirati do 31.8. i nakon aktivacijekoristiti 30 dana. dakle ako je netko aktivirao 30.8 moze do 29.9. koristiti ovu opciju, ako se nekom sms naplačuje a nije isteklo 30 dana od aktivacije neka zove SZK
    Kap buši kamen, ne snagom, već čestim kapanjem.


 
Zatvorena tema

Slične teme

  1. klizni mob do 1000 kn
    By OuttaControl in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 28-09-2007, 18:58
  2. Kiss 1000
    By jmikulc5 in forum Glazbene i video komponente
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 28-03-2007, 23:15
  3. Mob. do 1000 KN.
    By dac 1 in forum Općenito
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 28-10-2006, 15:27
  4. a925/1000
    By bulletdb in forum Windows Mobile
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 08-09-2005, 22:09
  5. Inovatorovih 1000
    By Mraz in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 27-04-2005, 15:06

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove