Vraga. Ja aktiviram 31.8. ponovno,dobijem 1000 komada,skinu mi 25 kn,i sad otkako je počeo 9.mjesec počnu mi s računa skidati 29 lipa. Sad ću im poslati lijepo mail, da vrate sve kako treba,ako ne,slijedi tužba Hrvatskoj agenciji za telekomunikacije!