Join Today
Zatvorena tema
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    754
    Bodovi
    21.128
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.128, Nivo: 35
    Bodovi: 21.128, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ajde da odmah pitam....

    Susjed mi je imao problema sa Geniusom...skinuo mu mlađi brat to a nije ni znao kaj skida i sada mu se stalno to pojavljivalo u denom uglu plava zvjezdica...budući da je to stara stvar imao sam negdje na cdu kako se makne to i pretvori windows u legalne

    No to sve štima...problem je kaj se stalno javla Antivirus 2009 spam poruka koju je također pokupio ja mislim zajedno sa time..i kak to sada maknuti...stvarno iritira svako malo se samo od sebe otvori, skenira i kaže da ima puno virusa i da treba kupiti taj progrma da bi ih mogao maknuti...kako se toga riješiti??

  2. #2
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Mar 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Godina
    48
    Postova
    1.182
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao GoranZagorje Pregledaj post
    Ajde da odmah pitam....

    Susjed mi je imao problema sa Geniusom...skinuo mu mlađi brat to a nije ni znao kaj skida i sada mu se stalno to pojavljivalo u denom uglu plava zvjezdica...budući da je to stara stvar imao sam negdje na cdu kako se makne to i pretvori windows u legalne

    No to sve štima...problem je kaj se stalno javla Antivirus 2009 spam poruka koju je također pokupio ja mislim zajedno sa time..i kak to sada maknuti...stvarno iritira svako malo se samo od sebe otvori, skenira i kaže da ima puno virusa i da treba kupiti taj progrma da bi ih mogao maknuti...kako se toga riješiti??
    Repairanjem Windowsa sa odgovarajućim,prilagođenim CD-om..
    No to je moje razmišljanje...ali ima i drugih solucija...
    update Windowsa je zlo...veliko..... pogledaj

  3. #3
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    754
    Bodovi
    21.128
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.128, Nivo: 35
    Bodovi: 21.128, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pa znam da je zlo...ali sigurno ima način neki...ako se može maknuti Geniune (tak nekak se piše ) onda se može maknuti i ova spam poruka...

  4. #4
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Aug 2005
    Lokacija
    Hrvatska nažalost!
    Mobitel
    Iphone 4 16GB, E72
    Operater
    [t]-mobile
    Postova
    1.138
    Bodovi
    13.359
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.359, Nivo: 27
    Bodovi: 13.359, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    postao sam već negdje to na forumu ili nisam, nemrem se sjetiti, uglavnom..

    Code:
    http://rapidshare.com/files/128093548/Windows_WGA_Patcher_Permanent_Kit.zip
    Zadnji uredio V3rt!g(o) : 12-09-2008 u 13:17
    T-Mobile Iphone 4 4.3 Beta

  5. #5
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    754
    Bodovi
    21.128
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.128, Nivo: 35
    Bodovi: 21.128, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ali kaj to nije za uklanjanje WGA..odnosno toga Geniuenea?

    To meni ne treba...to sma uklonio....problem je u onom drugom gore navedenom...

  6. #6
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Mar 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Godina
    48
    Postova
    1.182
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao GoranZagorje Pregledaj post
    Ali kaj to nije za uklanjanje WGA..odnosno toga Geniuenea?

    To meni ne treba...to sma uklonio....problem je u onom drugom gore navedenom...
    Kaspersky.......prijatelju....
    i viđ Ovdje
    Ili promijenit Product key.....A ja baš imam jedan što igra

  7. #7
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    Veteran50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Aug 2005
    Lokacija
    Vukovar
    Mobitel
    S10E, Find X3 Neo
    Operater
    HT,bonbon
    Postova
    9.595
    Bodovi
    143.430
    Nivo
    91
    Bodovi: 143.430, Nivo: 91
    Bodovi: 143.430, Nivo: 91
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao GoranZagorje Pregledaj post
    Ali kaj to nije za uklanjanje WGA..odnosno toga Geniuenea?

    To meni ne treba...to sma uklonio....problem je u onom drugom gore navedenom...
    imam crack za XP koji to uklanja.


 
Zatvorena tema

Slične teme

  1. Odgovora: 13
    Posljednji post: 12-05-2008, 21:22
  2. security kamera
    By marin in forum Aplikacije
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 25-10-2007, 22:32
  3. security
    By franjo51 in forum Općenito
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 16-11-2006, 10:49
  4. PST 7.1.1 security key
    By dbogdanic in forum Motorola
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 11-03-2006, 13:33
  5. security centar
    By ttucman2 in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 01-01-2006, 22:37

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove