evo da ne otvaram novu temu,ako mi netko može pomoć...imam neki virus ili spyware,neznam kaj je,al ga nemogu nikako izbrisat ni u safe modu niti ga xoftspy može izbrisat....uglavnom nalazi se u system32 mapi i zove se winload (ak to kaj znači)...neznam kak da ga maknem pa ak neko zna...hvala..



i sada mu se stalno to pojavljivalo u denom uglu plava zvjezdica...budući da je to stara stvar imao sam negdje na cdu kako se makne to i pretvori windows u legalne
) onda se može maknuti i ova spam poruka...

Bookmarks