= Citat = Izvorno postao drama Pregledaj post
ja ti ga imam,nista posebno,ja sam mislio i da ce biti bolji,kamera ok,kao 2MP u SE
s ovim se ne bi slozio.kamera na D900i je u rangu SE K800i,a ne u rangu 2mp kamera na starijim modelima.