-Samsung D900i u Simpi za 1198kn i kamerom 3mp.
to mi se cini kao jako dobar mobitel
samo cuo sam da je jako teško doci do njega jer je potražnja za njim jako velika
jel znaš možda u kojim ducanima ga ima?
-Samsung D900i u Simpi za 1198kn i kamerom 3mp.
to mi se cini kao jako dobar mobitel
samo cuo sam da je jako teško doci do njega jer je potražnja za njim jako velika
jel znaš možda u kojim ducanima ga ima?
Bookmarks