Izvorno postao tigar_87 -Samsung D900i u Simpi za 1198kn i kamerom 3mp. to mi se cini kao jako dobar mobitel samo cuo sam da je jako teško doci do njega jer je potražnja za njim jako velika jel znaš možda u kojim ducanima ga ima? ja ti ga imam,nista posebno,ja sam mislio i da ce biti bolji,kamera ok,kao 2MP u SE
MILAN IS THE BEST!!!!!!!!!ROSSONERO!!!!!!!! http://www.red-gsm.net/index.php
Pravila foruma
Bookmarks