= Citat = Izvorno postao tigar_87 Pregledaj post
-Samsung D900i u Simpi za 1198kn i kamerom 3mp.

to mi se cini kao jako dobar mobitel
samo cuo sam da je jako teško doci do njega jer je potražnja za njim jako velika
jel znaš možda u kojim ducanima ga ima?

ja ti ga imam,nista posebno,ja sam mislio i da ce biti bolji,kamera ok,kao 2MP u SE