A tko bi to trebao pokrenuti virtualnog operatera? Ili tek pravog? Banku otvoris, platis reklamu i vices "evo nas, tu smo". Kakav smo mi narod vec iduceg jutra ces imati red ljudi koji zele veci auto od susjeda.
Mrezu moras izgraditi, sto je prilicno tesko kad u zg, st, ri, os je gotovo nemoguce dobiti dozvolu za antenu, a i da ti grad izda dozvolu nemas je gdje nasaditi jer je vecina stanara koji su bili spremni pretvoriti krov u centralu vec iznajmila prostor jednom od 3 operatera.



Odgovori uz citat

Bookmarks