Problem "šume" stupova i ekološkog zagađenja neće nestati time da se zabrane novi mobilni operatori.
U drugim zemljama ima više operatora (ne samo GSM, nego i Wimax itd.), ali ključ je regulatora koji onda može i treba "narediti" onima koji već stupove imaju, da dozvole stavljanje svojih antena na iste (to se negdje kod nas i događa, ali ne koliko bi trebalo), i onda nema potrebne za gradnjom dodatnih stupova koji zagađuju.
Tako da se s ispravnom regulativom sve da napraviti.


Odgovori uz citat
Bookmarks