Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 65

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    /
    Mobitel
    Galaxy S
    Operater
    VIP
    Postova
    534
    Bodovi
    5.566
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.566, Nivo: 17
    Bodovi: 5.566, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    28.5.08. predao sam zahtjev za MaxTV. Zakonski rok je 30 dana da ga i dobijem. Zovu oni 25.6.08. da će 27.5.08. uređaj biti dostavljen na kućnu adresu.
    Čekam ja cijeli dan, i ništa. Navečer zovem 08009000 da provjerim što je i gdje zapelo... Kažu oni da je uređaj predan distributeru 19.6.08. i da oni nemaj više ništa s tim, nego da treba distributer to dostaviti.
    Ja pitam što je i tko je taj distributer.
    Odgovor: "Tvrtka koja za nas dostavlja".
    Opet ja: "Pa recite, što je to Overseas Express, HP Express, ..."
    Odgovor: "Ovaj prvi što ste mi rekli"

    I tako... Koji je vrag s tim. Overseas dostavlja unutar 24 sata, što god mi je slano, ili sam ja slao, primljeno je drugi dan. A tu se radi o 10 dana.


    Tko je tu lud??

  2. #2
    Ừ cup of tea, anyone? Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2004
    Lokacija
    Sesvete
    Mobitel
    ZUK Z1
    Operater
    Tele2
    Godina
    48
    Postova
    5.830
    Bodovi
    84.660
    Nivo
    70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao hp compaq Pregledaj post
    28.5.08. predao sam zahtjev za MaxTV. Zakonski rok je 30 dana da ga i dobijem. Zovu oni 25.6.08. da će 27.5.08. uređaj biti dostavljen na kućnu adresu.
    Čekam ja cijeli dan, i ništa. Navečer zovem 08009000 da provjerim što je i gdje zapelo... Kažu oni da je uređaj predan distributeru 19.6.08. i da oni nemaj više ništa s tim, nego da treba distributer to dostaviti.
    Ja pitam što je i tko je taj distributer.
    Odgovor: "Tvrtka koja za nas dostavlja".
    Opet ja: "Pa recite, što je to Overseas Express, HP Express, ..."
    Odgovor: "Ovaj prvi što ste mi rekli"

    I tako... Koji je vrag s tim. Overseas dostavlja unutar 24 sata, što god mi je slano, ili sam ja slao, primljeno je drugi dan. A tu se radi o 10 dana.


    Tko je tu lud??
    Kada ti dođe na kućnu adresu paket, provjeri datum slanja. Vrlo ti vjerojatno muljaju.

  3. #3
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    /
    Mobitel
    Galaxy S
    Operater
    VIP
    Postova
    534
    Bodovi
    5.566
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.566, Nivo: 17
    Bodovi: 5.566, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao frish Pregledaj post
    Kada ti dođe na kućnu adresu paket, provjeri datum slanja. Vrlo ti vjerojatno muljaju.
    Ma ne zanima mene kad su poslali, ni da li muljaju (to je očito ), već me zanima kad bi to trebalo stići?
    To im je običaj da stiže nakon datuma koji je trebalo, ili?

    Ne znam zašto to nisu poslali odmah nakon par dana po primitku zahtjeva, koja je to fora da se sve mora zadnji dan raditi...

  4. #4
    Ừ cup of tea, anyone? Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2004
    Lokacija
    Sesvete
    Mobitel
    ZUK Z1
    Operater
    Tele2
    Godina
    48
    Postova
    5.830
    Bodovi
    84.660
    Nivo
    70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao hp compaq Pregledaj post
    ...Ne znam zašto to nisu poslali odmah nakon par dana po primitku zahtjeva, koja je to fora da se sve mora zadnji dan raditi...
    Možda zato jer uz tvoj zahtjev imaju još njih par stotina...?

  5. #5
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    /
    Mobitel
    Galaxy S
    Operater
    VIP
    Postova
    534
    Bodovi
    5.566
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.566, Nivo: 17
    Bodovi: 5.566, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao frish Pregledaj post
    Možda zato jer uz tvoj zahtjev imaju još njih par stotina...?
    Opet... Ako se svi obrađuju 29 dana nakon zaprimanja, isti broj ih se dnevno mora obraditi kao da se obrađuju 2 dana nakon zaprimanja, tako da to nije isprika...


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Molim pomoć!MPx200,hard reset???Trebam pomoć
    By Irena in forum Windows Mobile
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 11-04-2005, 07:26

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove