Izvorno postao hp compaq ...Ne znam zašto to nisu poslali odmah nakon par dana po primitku zahtjeva, koja je to fora da se sve mora zadnji dan raditi... Možda zato jer uz tvoj zahtjev imaju još njih par stotina...?
Izvorno postao frish Možda zato jer uz tvoj zahtjev imaju još njih par stotina...? Opet... Ako se svi obrađuju 29 dana nakon zaprimanja, isti broj ih se dnevno mora obraditi kao da se obrađuju 2 dana nakon zaprimanja, tako da to nije isprika...
Pravila foruma
Bookmarks