evo ljudi da ne otvaram novu temu jel itko zna kad dolazi novi software za n82 ovaj mi šteka a neda mi se reinstaliravati opet isti THX e i što se tiče tog *#7370# jer mi se sve zbriše sa moba zanima me jer mi se neda opet garmin instaliravati