Join Today
Zatvorena tema
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 26

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2003
    Lokacija
    U kući
    Mobitel
    SE: C905, P1i
    Operater
    098, 091
    Postova
    921
    Bodovi
    14.525
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.525, Nivo: 29
    Bodovi: 14.525, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ima glavni reset i formatiranje C:, ali ako ne možeš upaliti mob ništ od toga.
    Da li ti se puni baterija?
    Mob se gotovo uvijek može oživit samo ne free.
    www.karate-nedelisce.hr

    "Zaklela se zemlja raju da se sve tajne (laži) doznaju"

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Mobitel
    HTC ONE X, M8
    Operater
    ViP, T-MOBILE
    Godina
    38
    Postova
    1.145
    Bodovi
    28.220
    Nivo
    40
    Bodovi: 28.220, Nivo: 40
    Bodovi: 28.220, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao debeliz Pregledaj post
    Ima glavni reset i formatiranje C:, ali ako ne možeš upaliti mob ništ od toga.
    Da li ti se puni baterija?
    Mob se gotovo uvijek može oživit samo ne free.
    puni se baterija, mislim radi sad mob kad ga odvojim od punjaca, ali mi nigdje ne signalizira da se mob puni...to ti je ono sto sam ti prico u nekojem postu
    You Hack me!
    We Hack you!
    by cafe.mobil team

  3. #3
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Mobitel
    HTC ONE X, M8
    Operater
    ViP, T-MOBILE
    Godina
    38
    Postova
    1.145
    Bodovi
    28.220
    Nivo
    40
    Bodovi: 28.220, Nivo: 40
    Bodovi: 28.220, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    uspio ga spojit prek xs++
    evo log
    17:01:46| XS++ v3.1 (Darwin) Ready !

    17:01:46| Executed on Microsoft Windows XP

    17:01:52| Error: Server not found!

    17:01:55| Executing SEMC Smartphone Operations!

    17:01:55| Please hold boot key ('@' or 'C') and connect device...

    17:02:16| Master Port detected: COM24

    17:02:20| Slave Port detected: COM25

    17:02:20| Opening Port!

    17:02:20| INIT MASTER...OK!

    17:02:20| PHONE INFO SAMPLED...OK!

    17:02:20| EPOC APPLET HEADER SENT...OK!

    17:02:20| APPLET BODY SENT...OK!

    17:02:20| SHUTTING DOWN MASTER...OK!

    17:02:22| Baseband ID: 7100

    17:02:22| Protocol Version: 3.1

    17:02:22| NEW SECURITY PHONE DETECTED! SWITCHING...

    17:02:23| Speed set to 460800

    17:02:23|

    17:02:23| Sending db2000_cid03_prodid_p3b.bin...

    17:02:25| Applet ID: 070410 1354 NPACXC125871_DB2000_PRODUCTIONIDLOADER_P3B

    17:02:25| This is a PRODUCTION_ID loader

    17:02:25| Activating GDFS...

    17:02:25| Warning: IMEI name does not match GDFS name (IMEI1 GDFS1i)

    17:02:25| ...using IMEI name

    17:02:25|

    17:02:25| Profiling EPOC smartphone...

    17:02:25| Platform: DB2001

    17:02:25| OTP CID: 52

    17:02:25| EROM CID: 53

    17:02:25| EROM Color: Red

    17:02:25| IMEI: 35703301xxxxxx

    17:02:25| Phone ID: P1

    17:02:25| Part Number: FAD-3022015-BV

    17:02:25| Phone smartphone version: R1C01

    17:02:25| Phone software version: CXC162037 R9J005

    17:02:25| Processing Unit: CXC162175 R4A03

    17:02:25| Organizer: CXC162108 R6F41

    17:02:25| CDA: CDA162024/92 R5A

    17:02:25|

    17:02:25| ... and the phone lock code is: 8115

    17:02:25|

    17:02:25| Ready for operation!

    17:03:30| Sendinging shutdown signal to phone...

    17:03:30| Done.. You may now connect again...

    17:03:30| Shutting down...
    You Hack me!
    We Hack you!
    by cafe.mobil team


 
Zatvorena tema

Slične teme

  1. Neželi mi pokrenut task menager
    By Gruntovčan in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 25-06-2008, 11:54
  2. k610 nezeli se upaliti (krivi gdfs)
    By vinja2 in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 21-05-2008, 01:49
  3. IM+ nezeli se spojiti na msn
    By flOoKi in forum Symbian aplikacije (software)
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 29-10-2007, 12:06
  4. [CX65] Nezeli ostati upaljen a.k.a. stalno se gasi
    By Red Dwarf in forum Siemensi X6x i X7x
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 12-08-2007, 20:39
  5. Printer nezeli uvuci papir...
    By XTTX in forum Stolna računala
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 29-08-2005, 23:46

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove