hvala, probat cu ako ce ic, dajte mi recite preko xs++ se spojim s mobom, veli da je port otvoren taj i taj ali neda mi ni jednu opciju odabrati, radi cega?! to normalno ili?!
i kak bateriju napunit kad mi je mob prazan, izgleda koliko sam ga vec puta pokusavo upalit i ugasit da se baterija ispraznila...
Hmm,koliko ja znam, xs++ ne radi sa smartphone mobovima (ispravite me ako griješim)
A za bateriju,nju napuniš tako da ju spojiš na punjač (ko bi reko )
baterija kad mi se puni mob mi se upalit mora da se puni...a kad nece nalodat software kak ce se dic?!
Ja mislim da bi ti se ipak trebao punit ako ga prikopčaš na punjač,bez obzira što imaš problema sa softom Uostlaom,najjednostavnije ti je da probaš,ako već nisi?
Ja mislim da bi ti se ipak trebao punit ako ga prikopčaš na punjač,bez obzira što imaš problema sa softom Uostlaom,najjednostavnije ti je da probaš,ako već nisi?
nisam probo, jer sam na poslu, a nemam punjac, imam samo usb kabel, spojim ga prek usba, nis se ne dogada, jer je full prazna baterija
Bookmarks