Join Today
Zatvorena tema
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 26

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Ivanec
    Mobitel
    SE K770,K800,C905
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    35
    Postova
    658
    Bodovi
    6.489
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.489, Nivo: 19
    Bodovi: 6.489, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Sniper Pregledaj post
    Hmm,koliko ja znam, xs++ ne radi sa smartphone mobovima (ispravite me ako griješim)

    A za bateriju,nju napuniš tako da ju spojiš na punjač (ko bi reko )
    verzija 3.1 radi.imas tam kvacicu "SMARTPHONE CONNECT"
    "Neznaš ti kaj je to rock'n'roll mužika
    To nije sad vu trendu"

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Mobitel
    HTC ONE X, M8
    Operater
    ViP, T-MOBILE
    Godina
    38
    Postova
    1.145
    Bodovi
    28.220
    Nivo
    40
    Bodovi: 28.220, Nivo: 40
    Bodovi: 28.220, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao geco Pregledaj post
    verzija 3.1 radi.imas tam kvacicu "SMARTPHONE CONNECT"
    da stavim kvacicu, on nade mob, spoji portove ali nista se ne dogada, nemogu niti jednu opciju odabrati
    You Hack me!
    We Hack you!
    by cafe.mobil team


 
Zatvorena tema

Slične teme

  1. Neželi mi pokrenut task menager
    By Gruntovčan in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 25-06-2008, 11:54
  2. k610 nezeli se upaliti (krivi gdfs)
    By vinja2 in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 21-05-2008, 01:49
  3. IM+ nezeli se spojiti na msn
    By flOoKi in forum Symbian aplikacije (software)
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 29-10-2007, 12:06
  4. [CX65] Nezeli ostati upaljen a.k.a. stalno se gasi
    By Red Dwarf in forum Siemensi X6x i X7x
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 12-08-2007, 20:39
  5. Printer nezeli uvuci papir...
    By XTTX in forum Stolna računala
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 29-08-2005, 23:46

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove