Izvorno postao Sniper Hmm,koliko ja znam, xs++ ne radi sa smartphone mobovima (ispravite me ako griješim) A za bateriju,nju napuniš tako da ju spojiš na punjač (ko bi reko ) verzija 3.1 radi.imas tam kvacicu "SMARTPHONE CONNECT"
"Neznaš ti kaj je to rock'n'roll mužika To nije sad vu trendu"
Izvorno postao geco verzija 3.1 radi.imas tam kvacicu "SMARTPHONE CONNECT" da stavim kvacicu, on nade mob, spoji portove ali nista se ne dogada, nemogu niti jednu opciju odabrati
You Hack me! We Hack you! by cafe.mobil team
Pravila foruma
Bookmarks