Ima`l netko sa kvalitetnijim stand-alone mp3 playerom ovdje da usproedi kvalitetu zvuka njega i uvog mobitela?meni se cini da je zvuk jako kvalitetan , cak sam na mobilemediareview.com ili gsmarena.com citao da je bolji zvuk cak nego na SE walkan seriji !!! sto mi malo nevjerovatno zvuci.razmisljam o nekim slusalicama kvalitetnim , pa gledam dal se isplati ih kupovat za ovaj mob ili uzimat cijeli player .. ne-kinez mp3ac sa 2 gb i dobrim sluskama ce me doc 500+ ...
ja imam kineza sa low-cost slusalicama i osjecam razliku.
drugo pitanje je , zivcira li i vas sto nemozete postavit poazdinu na mob da bude ona kprek cijelog ekrana , nego ju on smanji na sedin usamo stavi?za cijeli ekran idu samo netom uslikane slike , tocnije slike iz "moje fotografije" . sve ostale mi nece prek cijelog ekrana. bedasto je da sliku iste rezolucije prvo hoce staviti preko cijelog ekrana ,a kad ju premjestim u drugi folder ("skinute slike" onda nece.


Odgovori uz citat

Bookmarks