Stvarno jako dobar mobitel,odlicna reza ekrana,naspram N96 ima vise nego duplu rezoluciju...odlican procesor,trebao bi biti brz,N96 se po trenutnim podacima cini inferiorna XPERII,osim u kameri,ali i 3.2 je dovoljno...
pa mislim da N96 i nije konkurencija X1.vise bi to bili E90 i HTC TyTn 2.
Bookmarks