Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 29

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    K770; Z240; W800(Sjeban)
    Operater
    ¤V)°(P¤;T-mobile
    Postova
    441
    Bodovi
    5.901
    Nivo
    18
    Bodovi: 5.901, Nivo: 18
    Bodovi: 5.901, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao trex13 Pregledaj post
    Imam sljedeci problem. LCD na k750 mi je pobijelio i takav je kada se upali mob. ali unatoc svemu mob radi i moze primit poziv i javiti se i sve.
    Naime, dobio sam taj K750 cid 49 i flashao na njega firmware od w800, onaj iz tutoriala tu s foruma. Napravio sve potrebno, stavio karticu i vidio da i dalje ima SIM lock sto mi je bilo cudno jer sam na jednom drugom K750 isto cid49 napravio isto flashanje s istim firmwareom i poslije toga je SIM lock bio maknut.
    Nasao sam na netu kako se mice SIM lock pomocu setoollite i onog *.vpk fajla sto se samo applaya. Napravio sam to i SIM lock je bio stvarno maknut. Malo sam probrljao po mobu i sve je bilo kako treba. Dao ga frendu ciji je to mobitel i nakon dva dana me nazove i kaze da je pobijelio ekran.
    Poslije toga sam ga jos 100 puta flashao, cak i s drugim FW od K750 i uvijek ista stvar. Flash normalno prodje, nikakve anomalije i mob se pali , cuje se zvuk i sve radi ali ekran je bijel. Nasao sam na netu da bi moglo biti da je istekan konektor od LCD-a s maticne ploce i ovorio pazljivo, odstekao konektor, vrati nazad i nije nista pomoglo.
    Jel ima neko pametan savjet i zanima me da li je moguce da je to softwerski problem zbog flashanja sto mi je cudno jer je 2 dana radio normalno i sve sam odradio po tutorialu, a na kraju krajeva mob radi u pozadini samo sto je ekran bijel. Kad ga stpojim na XS++ i pogledam info, ime identican info kao i moj K750 flashan s istim FW.
    Pa ak sve radi moze biti da se otpojio konektor, a moze biti i da je izgorio taj konektor...? Jbg nije ja mislim nis do softa, vjerojatno je ngdje lupnio s njim i moze bit da je nes izgorilio! Odnesi nekom da ga rastavi i vidi!

  2. #2
    Forumaš
    Datum registracije
    Oct 2005
    Postova
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao darac_os Pregledaj post
    Pa ak sve radi moze biti da se otpojio konektor, a moze biti i da je izgorio taj konektor...? Jbg nije ja mislim nis do softa, vjerojatno je ngdje lupnio s njim i moze bit da je nes izgorilio! Odnesi nekom da ga rastavi i vidi!
    Nije se otpojio jer sam otvorio mob i otstekao i ponovno ustekao. Bio mu je pao mob taj dan. I rekao je da je prije nego sto je riknuo poceo mijenjati boje ekran sto mi se cini da ne moze biti softverski kvar, a koliko citam na netu najcesci kvar od udarca na tom mobu je ili da se gasi ili bijeli ekran. Bit ce onda da je tako...

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    DS9
    Mobitel
    K850
    Operater
    vip
    Postova
    175
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Probaj >*<<*<* - Servisni testovi - Glavni zaslon

  4. #4
    Forumaš
    Datum registracije
    Oct 2005
    Postova
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao anthony_c Pregledaj post
    Probaj >*<<*<* - Servisni testovi - Glavni zaslon
    Da telepatijom procitam podatke koji se salju na LCD?

  5. #5
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    K770; Z240; W800(Sjeban)
    Operater
    ¤V)°(P¤;T-mobile
    Postova
    441
    Bodovi
    5.901
    Nivo
    18
    Bodovi: 5.901, Nivo: 18
    Bodovi: 5.901, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao trex13 Pregledaj post
    Nije se otpojio jer sam otvorio mob i otstekao i ponovno ustekao. Bio mu je pao mob taj dan. I rekao je da je prije nego sto je riknuo poceo mijenjati boje ekran sto mi se cini da ne moze biti softverski kvar, a koliko citam na netu najcesci kvar od udarca na tom mobu je ili da se gasi ili bijeli ekran. Bit ce onda da je tako...
    Do softwera nije jer bi radio nakon flesha, znači mijenjaj display!


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. w610 bijeli ekran
    By Kac in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 01-02-2008, 07:45
  2. K750 - ne radi ekran nakon malog kupanja vodom
    By //Wild-Boy\\ in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 07-08-2007, 23:38
  3. [N70] bijeli ekran
    By dbogdanic in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 05-08-2007, 21:49
  4. bijeli ekran na v360?
    By neznam_nick in forum Motorola
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-04-2006, 16:25
  5. bijeli ekran
    By hrcko in forum Motorola
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 13-08-2005, 19:52

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove