Evo probao sam s drugim kablom i novim driverima i onda ga uspijem spojit s kompom setoolsi ga prepoznaju al nemrem ni flashat ni stavit backup gdfs-a na pola postupka čujem onaj zvuk od windowsa kad odspojiš usb tj mob se se odspoji na pol postupka i onda setools stanu, i tako uvijek. Što da sada napravim? Dali bi mogao odnijeti mob negdje na servis da mi oni naprave decode ili ga poprave? Dajte mi nekog dobrog servisera u blizini maksimira.



Odgovori uz citat
Bookmarks