= Citat = Izvorno postao georgy Pregledaj post
mozes ga vratit sa xs++-om, ali ako ti ne prepoznaje mob- onda, ocito, ne mozes
ai mislim da bi ti kop, sta god ti napravio s mobom, trebo prepoznat kad ga ukopcas
jedino ak si nesto s*ebo konektor, probaj s drugim kablom
Evo probao sam s drugim kablom i novim driverima i onda ga uspijem spojit s kompom setoolsi ga prepoznaju al nemrem ni flashat ni stavit backup gdfs-a na pola postupka čujem onaj zvuk od windowsa kad odspojiš usb tj mob se se odspoji na pol postupka i onda setools stanu, i tako uvijek. Što da sada napravim? Dali bi mogao odnijeti mob negdje na servis da mi oni naprave decode ili ga poprave? Dajte mi nekog dobrog servisera u blizini maksimira.