Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Hybrid View

  1. #1
    Banned Postignuća:
    3 months registered

    Datum registracije
    Jan 2003
    Lokacija
    ZG
    Mobitel
    N90
    Operater
    091
    Godina
    39
    Postova
    942
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vecina laptopova nema dovoljno snaznu graficku da moze izdrzati dva desktopa..naravno, osim ako imas malo bolji laptop,s postenijom grafom, onda ce sve raditi kako spada. i desktopi se ne prebacuju na proportisu(tamo se samo bir primarni i sekundarni)..vec odes u kontrol panel od grafe i tamo sve lijepo potiskas i to e to.

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    k850i
    Operater
    TELE2
    Godina
    33
    Postova
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evo ovako, sad kad sam usteko monitor opet, vidim normalno sve na laptopu a na monitoru ne, to je normalno jer sad sam zapravo skuzio sta znaci taj extend...

    @killerloop - vidi stvarno, HVALA
    @vjeko - mislim da imam "postenu" grafu (valjda ) radi se o radeonki x1600 - 256mb (do 512mb shareane)

    i evo sad sam sve skuzio i fino radi

  3. #3
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2004
    Postova
    3.408
    Bodovi
    34.126
    Nivo
    45
    Bodovi: 34.126, Nivo: 45
    Bodovi: 34.126, Nivo: 45
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao vjeko Pregledaj post
    vecina laptopova nema dovoljno snaznu graficku da moze izdrzati dva desktopa..naravno, osim ako imas malo bolji laptop,s postenijom grafom, onda ce sve raditi kako spada. i desktopi se ne prebacuju na proportisu(tamo se samo bir primarni i sekundarni)..vec odes u kontrol panel od grafe i tamo sve lijepo potiskas i to e to.
    Nebi se s tim složio. Na starom laptopu sam imao Intel GMA900 i bez problema sam na njemu gledao običan video, a na monitoru video u HD rezoluciji.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Laptop i monitor
    By Marcelo_Zd in forum Prijenosnici, tableti, hibridi
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 15-09-2007, 23:27
  2. Monitor od laptopa kao obicni monitor ?
    By Aureus in forum Prijenosnici, tableti, hibridi
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 08-11-2006, 18:01
  3. Monitor i TV
    By microhard in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 01-11-2006, 10:12
  4. Monitor ili?
    By kurbaos in forum Stolna računala
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 10-08-2006, 12:04
  5. Odgovora: 4
    Posljednji post: 12-09-2005, 19:07

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove