vecina laptopova nema dovoljno snaznu graficku da moze izdrzati dva desktopa..naravno, osim ako imas malo bolji laptop,s postenijom grafom, onda ce sve raditi kako spada. i desktopi se ne prebacuju na proportisu(tamo se samo bir primarni i sekundarni)..vec odes u kontrol panel od grafe i tamo sve lijepo potiskas i to e to.


Odgovori uz citat
) radi se o radeonki x1600 - 256mb (do 512mb shareane)


Bookmarks