Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    754
    Bodovi
    21.128
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.128, Nivo: 35
    Bodovi: 21.128, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao //Wild-Boy\\ Pregledaj post
    ...naravno da možeš - monitoru zadaš da ti bude "produžetak" ...znači imaš produženi desk i radiš to hoćeš...
    daj to malo pobliže objasni...gdje se to namjesti....

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran31 days registered10000 Experience PointsTagger Second Class

    Datum registracije
    Apr 2006
    Mobitel
    6P | Pixel3
    Operater
    Tele2
    Godina
    34
    Postova
    2.307
    Bodovi
    23.828
    Nivo
    37
    Bodovi: 23.828, Nivo: 37
    Bodovi: 23.828, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao GoranZagorje Pregledaj post
    daj to malo pobliže objasni...gdje se to namjesti....
    ako spojiš tako sve kako treba, odeš desni klik na desktop, properties, settings, označiš 2. ekran i staviš ˝Extend my Windows desktop onto this monitor.˝

  3. #3
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    754
    Bodovi
    21.128
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.128, Nivo: 35
    Bodovi: 21.128, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao .andro. Pregledaj post
    ako spojiš tako sve kako treba, odeš desni klik na desktop, properties, settings, označiš 2. ekran i staviš ˝Extend my Windows desktop onto this monitor.˝
    aha to je to....to znam i imam tako...ali sam pitao možda se radi o nećemu drugome....


  4. #4
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    k850i
    Operater
    TELE2
    Godina
    33
    Postova
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evo ovako...probao sam i ja to...ukljucio sam ljepo monitor u laptop i ovo sam dobio...monitor mi je postao "primarni" ali mi je slika bila kao da je monitor wide screen, znaci kao da sam preselio sliku s laptopa na monitor... i na laptopu uopce nista ne vidim tj crno, kao da nije upaljen, kada odem na extend my...onda dobijem doslovno extended, kada odem desno na monitoru mis mi predje na laptopov monitor, kada odem ljevo tj vratim se on dodje natrag na monitor...i uopce na laptopu nemam ikonice koje inace imam, ali imam onaj "vista" shortcut bar sa strane, i kada npr pokrenem shortcut od winampa s tog bara, winamp se otvori na monitoru a ne na laptopu...a kad npr na desktopu laptopa otvorim folder, vidim ga samo na laptopu...MENI OVO NIJE NISTA JASNO

    i jos me zanima, netko je spomenuo kako bi moglo npr film na monitoru a surfam na laptopu...nemora biti film, moze bilo sta ali da tako mogu "odvojiti"

    help!!

    hvala

  5. #5
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2004
    Lokacija
    Kt
    Mobitel
    .: Samsung Omnia :.
    Operater
    T-mobile
    Godina
    43
    Postova
    137
    Bodovi
    7.591
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.591, Nivo: 20
    Bodovi: 7.591, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao WANKoner1 Pregledaj post
    i jos me zanima, netko je spomenuo kako bi moglo npr film na monitoru a surfam na laptopu...nemora biti film, moze bilo sta ali da tako mogu "odvojiti"

    help!!

    hvala
    Pa tako kako si napravio...

    Produžio si desktop na dva monitora i sada samo vuci prozore na monitor koji želiš.

    Zamisli si da imaš jedan ogromni monitor i povukao si Media player na lijevu stranu ekrana, a IE na desnu.

    BTW. prozorčiće od Winampa i foldera možeš povući na koji ti monitor paše.
    Zadnji uredio zerobravo : 06-02-2008 u 10:48
    livin' fast


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Laptop i monitor
    By Marcelo_Zd in forum Prijenosnici, tableti, hibridi
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 15-09-2007, 23:27
  2. Monitor od laptopa kao obicni monitor ?
    By Aureus in forum Prijenosnici, tableti, hibridi
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 08-11-2006, 18:01
  3. Monitor i TV
    By microhard in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 01-11-2006, 10:12
  4. Monitor ili?
    By kurbaos in forum Stolna računala
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 10-08-2006, 12:04
  5. Odgovora: 4
    Posljednji post: 12-09-2005, 19:07

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove