Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 1451

Hybrid View

  1. #1
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    Veteran50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Aug 2005
    Lokacija
    Vukovar
    Mobitel
    S10E, Find X3 Neo
    Operater
    HT,bonbon
    Postova
    9.595
    Bodovi
    143.430
    Nivo
    91
    Bodovi: 143.430, Nivo: 91
    Bodovi: 143.430, Nivo: 91
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    brisi to sranje i instaliraj AVG antispyware ili Avast(besplatno) ili pogledaj ovdje:
    http://www.cafe.mobil.hr/showthread.php?t=8483&page=10
    puno besplatnog,a vrlo efikasnog antivirus softvera.

  2. #2
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Šibenik
    Godina
    40
    Postova
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Vepar Pregledaj post
    brisi to sranje i instaliraj AVG antispyware ili Avast(besplatno) ili pogledaj ovdje:
    http://www.cafe.mobil.hr/showthread.php?t=8483&page=10
    puno besplatnog,a vrlo efikasnog antivirus softvera.

    imam avasta 4 i Ad-Aware SE Professional 6, i danas sam baš skenirao cijeli pc sa jednim i drugim i niti jedan ne pronalazi ništa što bi bilo prijetnja za pc, a ovaj xp antivirus mi pronađe 111 raznih opasnosti, kao šta san već rekao od virusa do trojanaca i raznog spama, tako da mi više ništa nije jasno, da li je taj xp antivirus tako dobar pa pronađe nešto što ovi nemogu, ili je to nekakva teška patka koja me zajebaje???


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. MS Office 2003 Multilingual User Interface Pack
    By nijala in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 13-09-2008, 20:47
  2. Office 2000 ili XP lang pack
    By _Maniac_ in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 25-04-2007, 19:59
  3. Proofing tools - Office 2007
    By Wisher in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 16-01-2007, 17:38
  4. Kako prevest N70 na Hrvatski?
    By hjerkic in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 06-09-2006, 00:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove